
Планшет Pixus Falcon 10.95" 8/256 GB зі слотом сім-карти 4G (LTE) сірий
11 900 ₴
- В наявності
- Код: 51616
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Планшет Pixus Falcon 10.95" 8/256 GB LTE Gray
Pixus Falcon — планшет з космічним дисплеєм!
Новий, потужний планшет Pixus FALCON обладнаний просто «космічним» дисплеєм, створеним для передавання неймовірної краси цифрового зображення з надвисокою деталізацією. Розмір дисплея планшета Falcon становить 10.95 дюйма, роздільна здатність 2К (2000х1200 px), частота оновлення 90 Hz, матриця IPS. Ці характеристики дисплея продемонструють вам зображення на якісно іншому, більш високому рівні, навіть порівнюючи з Full HD дисплеями. Завдяки високій роздільній здатності ви зможете чітко побачити всі деталі зображення, дрібний текст або графічні елементи в іграх без зайвого перевтоми для очей, навіть у разі тривалого використання
Також завдяки сучасній технології повного ламінування Incell і матриці IPS екран планшета Pixus FALCON передає яскраве зображення з природними кольорами, які надмірно не сліплять і не перевтомлюють очі, порівнюючи з AMOLED-матрицею. Пориньте в космічну цифрову реальність разом із новим планшетом Pixus FALCON.
Переваги 90 Hz
Планшет Falcon має екран із частотою оновлення екрана 90 Hz. Порівнюючи з дисплеєм із частотою оновлення на 60 Hz, 90 Hz забезпечують набагато деталізованіше зображення в динамічних сценах, наприклад, в іграх, а також неймовірно приємну та плавну зміну зображення під час роботи з інтерфейсом планшета або гортіння сторінок у соціальних мережах. Спробувавши використання планшета Pixus FALCON з екраном у 90 Hz, вам більше ніколи не захочеться повернутися до пристроїв, де дисплей має 60 Hz.
Ще однією перевагою частоти оновлення в 90 Hz є оптимальна енерговитратність. Порівнюючи з пристроями, що мають частоту оновлення 120-144 Hz, 90 Hz передає таке ж плавне та деталізоване зображення, водночас не виснажуючи батарею, як це роблять дисплеї зі 120-144 Hz. Насолоджуйтеся довгостроковою роботою й деталізованим зображенням разом із планшетом Pixus FALCON.
Запас потужності на роки! 8GB оперативної + 256GB вбудованої пам'яті.
Pixus FALCON — сучасний, потужний планшет, створений для роботи у важких застосунках та іграх, навіть під час їхньої одночасної роботи. Основною характеристикою і перевагою планшета Falcon є великий обсяг оперативної пам'яті — 8 GB. Такий великий обсяг оперативної пам'яті забезпечить швидку та стабільну роботу складних програм або ігор одночасно з фоновими програмами, що постійно працюють.
Вбудована пам'ять моделі Pixus FALCON обсягом у 256 GB забезпечить вас достатньою кількістю вільного місця для зберігання великого обсягу особистих файлів, фотографій, відео, музики, можливість встановлення важких ігор та програм. А якщо ви хочете перетворити Falcon на персональне сховище всіх цифрових файлів, планшет підтримує microSD карти пам'яті обсягом аж до 1 Терабайт!
Потужний процесор Helio G99
Pixus FALCON обладнаний восьмиядерним потужним процесором MediaTek Helio G99. Цей процесор чудово підходить, щоб запустити й розігнати на максимум вимогливі програми та ігри! Процесор має 2 ядра Cortex-A76 частотою 2.2 ГГц і 6 ядер Cortex-A55 з частотою 2 ГГц, графічний пришвидшувач Mali-G57 MC2. Завдяки гідному доповненню Helio G99 у 8 Gb оперативної пам'яті ви отримаєте планшет, готовий до запуску важких ігор і програм. Pixus FALCON — новий потужний і доступний планшет!
Pixus Falcon — планшет для бізнесу
Планшет Falcon чудово підходить для сучасної роботи. Офісні програми, ділові зустрічі, онлайн-конференції та семінари — планшет Pixus FALCON стане незамінним помічником у цих справах. Завдяки привабливому, сучасному дизайну планшет Falcon підкреслить ваш високий статус на ділових зустрічах, на великому дисплеї з високою роздільною здатністю дуже приємно працювати й брати участь у відеовідвідповідях.
Також Pixus FALCON підтримує швидкий мобільний інтернет 4G і високошвидкісний Wi-Fi з частотою 5 ГГц. Швидкісний Wi-Fi (5 ГГц) забезпечує найкраще з'єднання з інтернетом і стабільний сигнал, з таким інтернетом і планшетом Falcon ваша онлайн- зустріч або заняття пройдуть чудово без затримок і проблем із з'єднанням. Додатково планшет Falcon обладнаний роз'ємом nano-SIM і підтримує функцію телефонних дзвінків. Завдяки цьому, навіть коли немає інтернету, ви можете зателефонувати як за звичайним мобільним телефоном!
Android 14
Нова операційна система
Технології не стоять на місці та продовжують розвиватися шаленим темпом, у таких умовах сумісність нових застосунків з операційною системою девайса стоїть дуже гостро! Pixus FALCON працює на новій чистій операційній системі ANDROID 14, без жодних сторонніх оболонок і програм. Основні переваги / особливості ANDROID 14, якими ви можете скористатися:
Немає встановлених програм (Простій і зрозумілий інтерфейс; Оптимізація та стабільність; Висока продуктивність; Економія сховища вбудованої пам'яті.)
Роздільне регулювання гучності — налаштування гучності виклику та повідомлень окремо.
Планшет Pixus Falcon 8/256GB LTE Gray оснащений 10,95-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 2000×1200 пікселів і частотою оновлення 90 Гц, забезпечуючи чітке і плавне зображення.
Пристрій працює на восьмиядерному процесорі MediaTek Helio G99 (2×2,2 ГГц Cortex-A76 і 6×2,0 ГГц Cortex-A55) та графічному прискорювачі Mali-G57 MC2, що забезпечує високу продуктивність при виконанні різних завдань.
Об'єм оперативної пам'яті становить 8 ГБ, а вбудованої - 256 ГБ, з можливістю розширення до 1 ТБ за допомогою карти microSD.
Pixus Falcon 8/256GB LTE Gray підтримує роботу в мережах 2G, 3G і 4G (LTE), а також оснащений модулями Wi-Fi (2,4/5 ГГц), Bluetooth 5.2 і FM-радіо. Пристрій має два слоти для nano-SIM-карт, один з яких комбінований з microSD.
Навігаційні можливості включають GPS, A-GPS, BeiDou і Galileo. Основна камера складається з трьох модулів: 16 МП, 8 МП і 2 МП, а фронтальна камера має роздільну здатність 5 МП.
Планшет працює під управлінням операційної системи Android 14.
Ємність акумулятора становить 7000 мА-год, забезпечуючи тривалий час роботи.
Корпус Pixus Falcon 8/256GB LTE Gray виконаний з металу та пластику, розміри становлять 258×163×7,95 мм, а вага - 515 г.
До комплекту постачання входять планшет, кабель Type-C, зарядний пристрій потужністю 33 Вт, інструмент для виймання SIM-карти та документація.
Артикул 4897058531848
id iva-4897058531848 tt-224642 STH0029479
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.95 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 213 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou |
| Система A-GPS | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 14 |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Акселерометр, Датчик освітленості |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Товщина | 7.95 мм |
| Вага | 515 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робота в режимі телефона | Так |
- Ціна: 11 900 ₴











