Жорсткий диск WD My Passport 4 TB (WDBPKJ0040BBL-WESN) синій
My Passport — це надійний портативний накопичувач, з яким ви будете впевнено та легко рухатися до своєї мети. У разі того, що цей накопичувач у новому стильному корпусі поміщається на долоні, його ємності досить для зберігання, систематизації фотографій, відео, музики та документів, а також надання до них загального доступу. Завдяки захисту паролем і чудовій сумісності з програмним забезпеченням WD Backup ваші матеріали на накопичувачі My Passport будуть у безпеці.
Компактний стильний корпус
Western Digital змінили дизайн нового накопичувача My Passport, щоб ви могли отримати максимум можливостей.Блокування Ви можете захистити накопичувач
My Passport паролем за допомогою програми WD Backup* і гарантувати безпеку матеріалів свого цифрового світу. Просто увімкніть функцію захисту паролем і задайте власний пароль, використовуючи програму WD Discovery.
Резервне копіювання
Накопичувач My Passport постачається з програмою WD Backup, призначеною для резервного копіювання всіх матеріалів, які ви створюєте, — фотографій, відео, музики та документів. Ви можете бути впевнені, що вони не будуть втрачені. Ви можете налаштувати програму так, щоб вона запускається автоматично за заданим вами розкладом. Просто виберіть час і періодичність резервного копіювання важливих файлів у вашій системі на накопичувач My Passport.
Неймовірна простота
Портативний накопичувач My Passport готовий до використання відразу після купівлі та постачається з усіма необхідними кабелями. Завдяки інтерфейсу SuperSpeed USB ви можете швидко почати резервне копіювання будь-яких даних і далі створювати нові матеріали. Впевненість у надійності Ми не знаємо, що на нас чекає. Тому накопичувачі WD виробляються відповідно до найжорсткіших вимог до міцності та довготривалої надійності.
Артикул WDBPKJ0040BBL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 120 г |
- Ціна: 6 450 ₴









