Жесткий диск WD My Passport 6 TB Navy for Mac (WDBK6C0060BBL-WESN)
Об'єм 6000 Gb
Інтерфейс USB 3.2 Gen 1
Форм-фактор 2.5" дюйма
Розміри 107.2 x 75 x 19.2 мм, Вага 210 г
Артикул WDBK6C0060BBL
id idro-0220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 6000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107.2 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 19.7 мм |
| Вага | 210 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴






