Зовнішня розумна Wi-Fi IP-камера TP-LINK Tapo C500
Розумно. Безпечно. Легко.
Знімайте все довкола
Зовнішня Wi-Fi камера безпеки з поворотом/наклоном Tapo C500
Виявлення людей і відстеження руху
Розумний штучний інтелект ідентифікує людину, відстежуючи рух за допомогою високошвидкісного обертання, освітлювати користувачів за потреби.
IP65 Водо та пилонепроникний
Забезпечує чудову водонепроникність і пилонепроникність для зовнішніх сценаріїв.
Настроювана звукова сигналізація
Запишіть налаштоване аудіо як будильник, щоб продовжити використання.
1. Карта microSD купується окремо.
2. Хомути для закріплення камери на щоці докуповуються окремо.
* Сумісність з дисплеями, що підтримують Alexa і Google Assistant. Взаємодія з користувачем залежить від технічних характеристик під'єднаного пристрою.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Артикул 4897098685860
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Фокусна відстань | 3.89 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 130 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Довжина | 123.8 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 415 ₴












