Автомобільний відеореєстратор 70mai Dash Cam Omni 32G Black
Ідеальний огляд
70MAI Dash Cam Omni задає тренд на актуальному ринку сучасних пристроїв. Цей відеореєстратор обладнується спеціальним електродвигуном, які дає змогу йому плавно обертатися на 340 градусів. Водночас пристрій також використовує інноваційний об'єктив із кутом огляду 140 градусів. Все це дало змогу 70MAI Dash Cam Omni стати першим у світі відеореєстратором, який здатний записувати з оглядом на повні 360 градусів, і водночас без жодних спотворень картинки або наявності сліпих зон. Цей пристрій дасть змогу створювати плавну панораму з великою кількістю деталей, щоб огляд навколо вашого автомобіля завжди залишався максимальним.Детектор зіткнень
Тепер усе, що відбувається з вашим автомобілем на паркінгу, завжди буде повністю під вашим контролем. 70MAI Dash Cam Omni зможе зафіксувати будь-який удар, який може статися з вашим авто. Пристрій миттєво визначить його напрямок, розгорнеться в потрібний бік і почне записувати відео. Завдяки огляду на 360 градусів у полі зору реєстратора потрапить простір із будь-якої сторони вашого транспортного засобу. Детектор руху 70MAI Dash Cam Omni керується сучасними алгоритмами штучного інтелекту, і він навіть може заздалегідь визначати підозрілих людей поряд із автомобілем. Відеореєстратор буде вираховувати приблизну відстань до суб'єру та оцінювати напрямок його руху, завдяки чому зможе заздалегідь прийняти рішення про початок відеозапису. А власник автомобіля матиме всі необхідні докази протиправних дій.Ідеальна якість зображення в будь-яких умовах
70MAI Dash Cam Omni обладнується збільшеною діафрагмою камери f/1.5, завдяки чому вона зможе захоплювати в кадр ще більшу кількість світла. Отже, відеореєстратор буде максимально природно передавати колір і форму об'єктів навіть у темну пору доби. Матриця камери в пристрої є найкращою у своєму класі, і вона здатна забезпечити збалансовану витримку навіть за слабкого освітлення. Висока роздільна здатність запису 1080p Full HD і надчітке нічне бачення HDR дадуть змогу 70MAI Dash Cam Omni записувати відео з ідеальною картинкою як удень, так і в нічну пору.Безпека під час кожної поїздки
Щоб їзда автомобілем завжди була з максимально комфортними умовами, у відеореєстратор була вбудована спеціальна система ADAS. З її допомогою 70MAI Dash Cam Omni зможе вчасно помітити та попередити, що ви почали випадково з'їжджати з вашої смуги руху. Також ви отримаєте попередження, якщо перебуватимете занадто близько до автомобіля спереду. А якщо ваше авто критично близько під'їде до велосипедиста або пішоходів, то 70MAI Dash Cam Omni сповістить вас про це спеціальним звуковим сигналом. Ці системні голосові сповіщення можна налаштувати та змінити в параметрах пристрою.Фіксація вашого маршруту
Відеореєстратор здатний відстежувати маршрут пересування вашого автомобіля під час кожної поїздки. Завдяки цьому ви зможете не тільки оптимізувати ваш шлях у наступну поїздку, але й водночас надати докази та координати вашого переміщення в разі потреби. Також регулярна фіксація координат допоможе швидко знайти ваш транспортний засіб, якщо в цьому виникне потреба.Зручне керування
Щоб використовувати 70MAI Dash Cam Omni було максимально просто та комфортно, виробник передбачив у ньому інтелектуальну функцію голосового керування. З її допомогою ваш відеореєстратор зможе реагувати на прості команди, які ви вимовлятимете уголос. Отже, ви зможете не відвертати увагу від їзди та ситуації на дорозі, і навіть не відривати руки від керма автомобіля, але водночас контролювати всі необхідні функції пристрою.Ваш особистий асистент
Пристрій обладнується вбудованим помічником під керуванням штучного інтелекту. З його допомогою ви зможете з легкістю зробити фото за запитом або швидко змінити потрібні параметри або функції вашого 70MAI Dash Cam Omni. Під екраном відеореєстратора розташовується круглий світлодіодний індикатор, який зображає режим його роботи. У нормальному стані він підсвічується синім кольором, але в разі появи підозрілих об'єктів навколо вашого автомобіля починає горіти жовтогарячим або червоним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Формат стиснення | MP4, H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Безперервна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Процесор | Novatek |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 1.2 дюйм |
| Поворотний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93.2 мм |
| Ширина | 51.5 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 645 ₴












