
Портативний жорсткий диск 2.5" USB 4.0 TB Seagate Game Drive for PS4 (STGD4000400)
5 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32616
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний жорсткий диск 2.5" USB 4.0 TB Seagate Game Drive for PS4 (STGD4000400)
Для старого. І для нових. Проблеми закінчаться: у вас цілих 4 ТБ. На диск легко входить понад 50 ігор — досить, щоб зберігати на ньому й улюблені ігри, що стали класикою, і модні новинки. І не доведеться нічого видаляти! Завдяки швидкому інтерфейсу USB 3.0 Game Drive реагує як внутрішній накопичувач, так що не скидайте газ. миттєве встановлення під'єднайте зовнішній накопичувач Game Drive до будь-якого порту USB на консолі PlayStation 4-і все! PS4 сама визначить диск Game Drive і допоможе вам швидко встановити його на все піде менше трьох хвилин процес затверджений виробником PlayStation — жодних порушень гарантії та облікового запису в мережі PlayStation підтримка всіх поколінь PS4 (системне за версії 4.50 і вище) Їдемо! Game Drive для PS4-портативний диск.
Збережіть на ньому свої ігри та носіть їх із собою куди завгодно. Починайте гру на PS4 в гостях і закінчуйте в себе вдома. Вдома або в гостях. Ви завжди у формі. Супер портативний накопичувач Game Drive для PS4 автоматично під'єднується.
Розроблений і протестований спеціально для ігор. Гладкий і міцний чорний корпус із синіми алюмінієвими вставками.
Живлення через інтерфейс USB-додатковий блок живлення не потрібний.
Артикул STGD4000400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 480 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 110 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 0.211 г |
- Ціна: 5 900 ₴





