
Накопичувач SSD Kingston FURY Renegade 1 TB (SFYRS/1000G)
12 900 ₴
- В наявності
- Код: 51723
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 1 TB (SFYRS/1000G)
Твердотільний накопичувач
FURY Renegade M.2
2280 NVMe PCIe 4.0
Найвища продуктивність для ігрових систем.
Інноваційний SSD, оптимізований для підвищення швидкості відгуку систем, прискорення завантаження ігор і застосунків, спрощення стримінгу та захоплення відео — ідеальне рішення для ентузіастів ПК і геймерів, які прагнуть поліпшити свій ігровий досвід і результати.
Переваги:
Висока продуктивність PCIe Gen 4.0 NVMe
Компактний форм-фактор М.2 2280
Графен-алюмінієвий теплорозподільник
Місткість до 4 ТБ
5-річна гарантія
Висока продуктивність PCIe Gen 4.0 NVMe:
Завдяки застосуванню новітнього контролера Gen 4 x 4 NVMe и флешпам'яті 3D TLC NAND, накопичувачі Kingston FURY Renegade здатні максимально використовувати всю доступну пропускну здатність PCIe 4.0, забезпечуючи обмін даними з швидкістю до 7 300 МБ/с під час читання та до 7 000 МБ/с — під час записування інформації, і здійснюючи до 1 000 000 операцій введення-виведення в секунду (IOPS).
Компактний форм-фактор М.2 2280:
Накопичувачі Kingston FURY Renegade виготовлені в сучасному компактному форм-факторі M.2 2280 і оптимально підходять для ігрових ноутбуків і настільних ПК з обмеженим внутрішнім простором
Графен-алюмінієвий теплорозподільник:
Накопичувачі Kingston FURY Renegade обладнані низькопрофільними графен-алюмінієвими теплорозподільниками, здатними забезпечити охолодження пристрою під час інтенсивних навантажень і зберегти його високу продуктивність навіть у обмежених просторами корпусів геймерських ПК і ноутбуків.
Місткість до 4 ТБ:
Лінійка SSD Kingston FURY Renegade включає моделі місткістю 500 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ і 4 ТБ, і дає змогу зберігати велику бібліотеку застосунків і мультимедіа, залишаючи вдосталь місця для нових ігор і расширений.
Голографічна наклейка:
Голографічна наклейка з логотипом Kingston і гербом України — спеціальний захисний елемент для всіх SSD-накопичувачів торгової марки Kingston, призначених для продажу в Украине.
SSD-накопичувачі, везені в Україну неофіціонально, у гарантійних випадків підлягають заміні у продавця або через один з RMA-хабів компанії Kingston Technology. Водночас всі платежі, пов'язані з пересиланням пристрою в обидва кінці, митними й іншими складками, лягають на покупця такого неофіціонально вбудованого SSD.
Артикул SFYRS/1000G
id spu-0082
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 7300 Мб/сек |
| Швидкість запису | 6000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.21 мм |
| Вага | 7 г |
- Ціна: 12 900 ₴








