SSD диск Crucial X10 Pro 4ТБ 2.5" USB 3.2 Type-C 3D NAND TLC
Портативний твердотільний накопичувач Crucial X10 Pro
Поліпшуйте свій досвід редагування відео за допомогою твердотільного накопичувача Crucial X10 Pro : портативного накопичувача розміром із долоню. Подолайте робоче навантаження без втрати кадрів і навіть редагуйте, обрізайте та візуалізуйте безпосередньо з диска. Crucial X10 Pro є ідеальним партнером у студії або в польових умовах, забезпечуючи вам неперевершену продуктивність, довговічність і рясну ємність.
Широка сумісність
Crucial X10 Pro працює з Windows, Mac, Android, iPad, ПК, Linux, ігровими консолями Xbox і PlayStation, все через кабель USB Type-C з підтримкою plug-and-play.
Безпека, що подорожує з вами
Захистіть конфіденційні дані в студії, полі або під час подорожі за допомогою захисту паролем і 256-бітного апаратного шифрування AES.
Стійкість до пилу та бризок
Ступінь захисту від води та пилу IP55 і стійкість до падіння з висоти до 2 метрів, ваш портативний твердотільний накопичувач X10 Pro досить міцний, щоб подорожувати куди завгодно, де ви знімаєте, працюєте або подорожуєте.
Артикул CT4000X10PROSSD9
id spu-0002
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crucial |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2100 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 14 900 ₴









