
Зовнішній накопичувач SSD Samsung T7 1 TB (MU-PC1T0T/WW) Titan Gray
9 233 ₴
8 724 ₴
- В наявності
- Код: 51834
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач Samsung T7 1 TB Titan Gray
Новий стандарт для зовнішнього накопичувача
Легкий кишеньковий накопичувач Portable SSD T7 дуже зручний для зберігання й завантаження великих файлів. Використовуючи накопичувач Т7, ви гідно оціните підвищення продуктивності вашої роботи й отримаєте задоволення від розважального контенту.
Миттєве перенесення даних
Найвища швидкість SSD накопичувача T7 з інтерфейсом USB 3.2 Gen2 забезпечить практично миттєве перенесення ваших даних. Вбудована технологія PCIe NVMe прискорює процес послідовного читання/записування до значень приблизно 1050/1000 МБ/сек., відповідно, завдяки швидкодії накопичувача T7 майже вдвічі перевищує швидкодію попереднього накопичувача T5.
Міцність конструкції та безпека даних
Абревіатура SSD означає Solid State Drive (Твердотільний накопичувач). Це означає, що в ньому немає рухомих деталей. Безпека даних у накопичувачі надійно забезпечена паролем з AES 256-бітним шифруванням. Електроніка накопичувача захищена міцним металевим корпусом, що витримує падіння з висоти до 2 метрів.
Надійний захист від перегрівання
Користуйтеся накопичувачем T7, не турбуючись про проблему перегрівання. Покращена система захисту накопичувача T7 від перегрівання забезпечена технологією ePCM і динамічним термозахистом Dynamic Thermal Guard, контрольованої температури, завдяки чому цей компактний SSD накопичувач навіть за високих швидкостей обміну даними зберігає оптимальну температуру.
Тонкий і компактний
Стандартними ознаками накопичувача T7 Touch є мала товщина та кишенькові розміри. Накопичувач важить 58 грамів, а за розмірами він схожий на кредитну картку. Завдяки елегантному та міцному алюмінієвому корпусу накопичувач комфортно вміщається у вашій руці.
Виберіть свій колір і місткість накопичувача
Накопичувач T7 пропонується різного об'єму та в різних колірних рішеннях. Виберіть для себе будь-який колір, починаючи від класичного чорного до синього та червоного. Крім того, ви можете вибрати накопичувач найбільш придатної для вас ємності: 500 ГБ, 1 ТБ або 2 ТБ.
Універсальна сумісність
Доступ до ваших файлів будь-коли з будь-якого місця. Накопичувач T7 сумісний з Windows ПК, Mac, Android пристроями, ігровими консолями та багатьма іншими пристроями. До комплекту постачання накопичувача входять кабелі USB Type C -> C і перехідник Type C -> A.
Програмне забезпечення
T7 обладнаний оновленим програмним забезпеченням для ПК і Mac, щоб допомогти вам встановити пароль і отримати останні оновлення. Ви також можете завантажити мобільний застосунок для смартфонів і планшетів Android.
Артикул MU-PC1T0T/WW
id enig-0123
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1050 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 58 г |
- Ціна: 8 724 ₴









