Набір із 2 камер TP-Link Tapo C400S2 2MP N300 System 2-Camera
Smart Wire-Free Security Camera System, 2-Camera System TAPOC 400 S2 — це бездротова система безпеки з Хаммерами, яка призначена для моніторингу вашого житла або офісу. Ця система містить дві камери, які можуть бути розміщені в будь-якому місці без потреби під'єднання до електричної мережі або маршрутизатора через дроти.
Артикул 4897098685952
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 110.6 мм |
| Ширина | 64.2 мм |
| Висота | 64.2 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 349 ₴




