-18%

Відеореєстратор Hoco DV13
1 557 ₴
1 272 ₴
- В наявності
- Код: 51889
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний відеореєстратор HOCO DV13 | 25FPS/720P, WIFI Iron gray
Відеореєстратор Hoco DV13 — прихований безекранний відеореєстратор з Wi-Fi та підтримкою програм!
Hoco DV13 — це компактний, прихований відеореєстратор із роздільною здатністю 720P і підтримкою Wi-Fi. Він ідеально підходить для тих, хто хоче зберігати всі важливі моменти на дорозі, залишаючись прихованим і ненав'язливим.
Основні характеристики Hoco DV13- Процесор: JL5212+SC1346, роздільна здатність 1 мільйон пікселів;
- Роздільна здатність відео: 1280×720P@25fps;
- Апертура: F2.7, кут об'єктива 88° — чітке та деталізоване зображення;
- Підтримка Wi-Fi і можливість роботи з застосунком bobo CAM;
- Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 200 мА·год;
- Підтримка карт пам'яті до 64 ГБ;
- Матеріал: ABS, розміри: 100.5×53×38.3 мм, вага: 70 г;
- Підтримка 22 мов: українська, китайська, англійська, свино-собача, арабська, в'єтнамська, данська, данська, польська, польська, перська, іспанська, малайська, французька, французька, італійська, німецька, португальська, турецька, казахська, румунський, бірманський, іврит.
Hoco DV13 — це чудовий вибір для водіїв, які цінують якість запису та простоту використання в компактному та надійному пристрої.
id ska-1009194
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 1 Мп |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Максимальна частота кадрів відео | 25 кадрів/с |
| Формат стиснення | MOV, H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 88 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Меню російською | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100.5 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 38.3 мм |
| Вага | 70 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴










