
Швидкісний зарядний блок Motorola 30W набір з кабелем USB-C to USB-C (SJMC302)
1 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51893
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій Motorola 30W USB-C to USB-C cable
Безкомпромісна зарядка ґаджетів
Зарядний пристрій Motorola з комплектним кабелем для заряджання та передавання даних USB-C/USB-C забезпечує блискавично швидке заповнення ємності акумулятора будь-якого із сумісних ґаджетів. Універсальний аксесуар має компактні габарити зі збереженням високого рівня потужності Оптимальний варіант для використання в подорожах і робочих поїздках, щоб завжди залишатися на зв'язку. Девайс виготовлений із якісних матеріалів, стійко витримує часте використання, стрибки температурного режиму та механічний вплив.
Потужне та швидке заряджання
Адаптер обладнаний одним портом потужністю 30 Вт для під'єднання кабелю з конектором USB-C. Роз'єм із підтримкою сучасного протоколу швидкого заряджання Power Delivery дає змогу заряджати ґаджети до 4 разів оперативніше. Бренд Motorola знає потреби сучасного користувача та вважає, що заряджання не має займати цілий день. З фірмовим зарядним пристроєм ви отримуєте до 9 годин автономної роботи, наприклад, заряджаючи Motorola Edge (2021) лише 10 хвилин.
Портативний форм-фактор
Компактний дизайн універсального зарядного пристрою Motorola допомагає скоротити кількість адаптерів, необхідних у подорожі. Завдяки широкій сумісності з девайсами, підтриманню швидкого заряджання та достатньої потужності для невеликих ноутбуків ви можете бути впевнені, що зможете працювати або відпочивати, де б не були. До комплекту постачання входить кабель завдовжки 1 метр із можливістю не тільки підзаряджання пристроїв, а й передавання даних на комфортній відстані до під'єднаного девайса.
Заряджайте безпечно
Пристрій має високий VI рівень енергоефективності, що дає змогу розумно витрачати енергоресурси під час частих і тривалих заряджань ґаджетів. Захист від стрибків напруги, перегрівання та перенапруги дає змогу залишатися впевненими, що смартфон або планшет буде в безпеці під час заряджання. Зарядний пристрій Motorola не містить бромованих вогнестійких добавок, олива, ПВХ, фталатів і відповідає вимогам RoHS. Компактний, зручний і надійний девайс легко та швидко заповнить рівень заряду ваших ґаджетів у будь-якій ситуації.
Артикул SJMC302, mc302
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 2.0 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
- Ціна: 1 550 ₴







