Накопичувач — зовнішній диск SSD — ADATA SD620 1TB USB3.2 520/460Mb/s
Зовнішній твердотільний накопичувач SD620
- Створено для швидкості та довговічності
- Підтримує високошвидкісне передавання даних через інтерфейс USB 3.2 Gen2.
- Швидкість передавання до 520 МБ/с.
- Стійкість до ударів і падінь із висоти 1,22 м за стандартом MIL-STD.
- Підтримка ігор останнього покоління.
- Підтримка декількох операційних систем і комп'ютерних платформ.
Передавання даних за секунди
Ви полюбите його з першого застосування! Завдяки швидкості передавання даних до 520 МБ/с SD620 являє собою скаковий кінь для цифрового передавання даних, здатне передати весь відеофайл 4K із високою роздільною здатністю обсягом 10 ГБ лише за 20 секунд. Резервне копіювання ваших даних більше не буде обов'язковим!
Завдяки відповідності стандарту ударостійкості MIL-STD несподівані удари більше не є проблемою.
SD620 має захисне протиударне силіконове покриття, яке забезпечує гнучкіший захист, ніж стандартні зовнішні твердотільні накопичувачі. Накопичувач пройшов суворі випробування на стійкість до падіння відповідно до стандарту MIL-STD-810G 516.6, що підтвердили його довговічність навіть на висоті 1,22 метра. Завдяки такій довговічності носити SD620 стає простіше простого!
Підтримка декількох платформ і пристроїв
SD620 сумісний із операційними системами, як-от Android, Mac OS і Windows, і підтримує гарячу заміну. Його можна під'єднувати до різних пристроїв, як-от комп'ютери, планшети, мобільні телефони та ігрові приставки. SD620 підтримує передавання файлів без потреби встановлення додаткових драйверів. Резервне копіювання всіх ваших пристроїв за один раз буде зручним і безпечним!
Артикул SD620-1TCRD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 460 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 55 г |
- Ціна: 7 880 ₴








