
SSD накопичувач портативний зовнішній диск ADATA SD620 512 GB USB3.2 SD620-512GCBL
4 813 ₴
4 755 ₴
- В наявності
- Код: 16780
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопичувач — зовнішній диск SSD — ADATA SD620 512 ГБ USB3.2 520/460Mb/s
Зовнішній твердотільний накопичувач SD620
- Створено для швидкості та довговічності
- Підтримує високошвидкісне передавання даних через інтерфейс USB 3.2 Gen2.
- Швидкість передавання до 520 МБ/с.
- Стійкість до ударів і падінь із висоти 1.22 м за стандартом MIL-STD.
- Підтримка ігор останнього покоління.
- Підтримка декількох операційних систем і комп'ютерних платформ.
Передавання даних за секунди
Ви полюбите його з першого застосування!
Завдяки швидкості передавання даних до 520 МБ/с — SSD SD620 являє собою скаковий кінь для цифрового передавання даних, здатне передати весь відеофайл 4K з високою роздільною здатністю обсягом 10 ГБ лише за 20 секунд. Резервне копіювання ваших даних більше не буде обов'язковим!
Завдяки відповідності стандарту ударостійкості MIL-STD несподівані удари більше не є проблемою.
SD620 має захисне протиударне силіконове покриття, яке забезпечує гнучкіший захист, ніж стандартні зовнішні твердотільні накопичувачі. Накопичувач пройшов суворі випробування на стійкість до падіння відповідно до стандарту MIL-STD-810G 516.6, що підтвердили його довговічність навіть на висоті 1,22 метра. Завдяки такій довговічності носити SD620 стає простіше простого!
Підтримка декількох платформ і пристроїв
SD620 сумісний із операційними системами, як-от Android, Mac OS і Windows, і підтримує гарячу заміну. Його можна під'єднувати до різних пристроїв, як-от комп'ютери, планшети, мобільні телефони та ігрові приставки. SD620 підтримує передавання файлів без потреби встановлення додаткових драйверів. Резервне копіювання всіх ваших пристроїв за один раз буде зручним і безпечним!
Синій колір
Артикул SD620-512GCBL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 520 Мб/сек |
| Швидкість запису | 460 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 55 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: 4 755 ₴






