
Камера відеоспостереження IP Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8mm
4 865 ₴
4 817 ₴
- В наявності
- Код: 32714
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Камера відеоспостереження IP Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8mm
DH-IPC-HDW2449T — ефективні камери спостереження з інтелектуальними алгоритмами, що дають змогу не тільки виявляти порушників, а й робити якісні кадри з їх зображенням. Відеокамери випускаються фірмою Dahua у двох кольорах. У моделях S-IL-BE використовується подвійна підсвітка, що автоматично активує різні діоди, залежно від ситуації. У звичайному нічному режимі використовується датчик інфрачервоної фільтрації. Якщо людина в кадрі підходить на відстань дії LED-світла — активується кольорове передавання з видимим підсвічуванням цілі. Крім цього, є мінікарта пам'яті, вбудований мікрофон і можливість легкого під'єднання через мережевий кабель. DH-IPC-HDW2449T корисні в моніторингу та охороні.
Артикул DH-IPC-HDW2449T-S-IL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Загальні | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 115 мм |
| Вага | 370 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 817 ₴





