
Накопичувач SSD NMVe PNY XLR8 CS3040 2TB (M280CS30402TBRB)
29 900 ₴
- В наявності
- Код: 51978
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD накопичувач PNY XLR8 CS3040 2 TB (M280CS3040HS-2TB-RB)
Твердотільний накопичувач PNY XLR8 CS3040 NVMe Gen4x4 2 ТБ M.2 — ідеальне рішення для тих, хто хоче неабияк прискорити свій ПК для ігор або професійного рендерингу відео. Привод розрахований на максимальну продуктивність і довговічність.
XLR8 CS3040 дасть змогу вам насолоджуватися завантаженням операційної системи за лічені секунди, швидше запускати програми та неабияк покращувати продуктивність вашого комп'ютера. Брак рухомих частин знижує ризик можливих несправностей. Споживання енергії нижче, порівнюючи з HDD-накопичувачами.
Поліпште продуктивність вашого комп'ютера
Вибір диска PNY XLR8 CS3040 означає чимале прискорення роботи та підвищення продуктивності комп'ютера. Максимальні швидкості читання й запису 5600 МБ/с і 4300 МБ/с відповідно гарантують дуже швидке передавання даних і швидший запуск системи та програм. Цей накопичувач — ідеальне рішення для геймерів і людей, чия робота чинить чимале навантаження на комп'ютер.
Артикул M280CS30402TBRB, M280CS3040HS-2TB-RB
id izh-00 ol-Ah57R
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PNY |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 5600 Мб/сек |
| Швидкість запису | 4300 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 7 мм |
- Ціна: 29 900 ₴





