
Бездротова камера відеоспостереження + панель Imou Cell PT 4G KIT (3.6 мм) IPC-K9EP-3T0TE-EU/FSP12-TYPEC
8 500 ₴
- В наявності
- Код: 52021
- +380 (67) 249-48-482ий номер
3МП 4G IP-камера Imou Cell PT 4G KIT (3.6 мм)
Imou Cell PT 4G KIT — це система відеоспостереження, що поєднує в собі 3 МП IP-камеру та сонячну панель для автономного живлення. Це ідеальний варіант для віддалених об'єктів, де немає доступу до електромережі. Камера працює на базі сонячної енергії, що дає змогу забезпечувати безперебійну роботу навіть у найвіддаленіших місцях.
З рівнем захисту IP66 камера Imou Cell PT 4G стійка до впливу вологи, пилу та погодних умов. Камера обладнана акумулятором ємністю 15 000 мА·год, який здатний підтримувати роботу пристрою до 280 днів. Порт USB-C дає змогу швидко зарядити акумулятор, а під'єднання до сонячної панелі усуває потребу в частому підзаряджанні.
З об'єктивом 3.6 мм і кутом огляду 88° камера Imou Cell PT 4G забезпечує широке поле зору. Вона підтримує панорамування на 355° і нахил на 90°, надаючи повне 360-градусне покриття території. Модель обладнана 1/2.8" CMOS-матрицею з роздільною здатністю 3 МП, а також підтримує нічне бачення на відстані до 20 м.
Крім того, камера пропонує настроювані режими нічного бачення: можна вибрати, щоб зображення залишалося повноколірним у будь-який час або активувати кольорове зображення тільки за певних подій, що допомагає економити енергію.
Вбудовані динамік і мікрофон із луноприглушенням дають змогу здійснювати двобічний аудіозв'язок і взаємодіяти з тими, хто перебуває в зоні спостереження. Cell PT 4G обладнана сучасними аналітичними функціями, як-от PIR-датчик і виявлення людини. Камера активує відеозапис і алгоритм для розпізнавання рухомих об'єктів. Якщо камера фіксує вторгнення, вмикається потужний сирена на 120 дБ, яка відлякує небажаних гостей.
Imou Cell PT 4G підтримує під'єднання через 4G LTE, що дає змогу використовувати камеру в місцях без Wi-Fi, просто вставивши мапу nano-SIM. Пристрій пропонує п'ять різних режимів роботи, які можна налаштувати через застосунок IMOU Life. Це дає змогу вибрати оптимальні параметри безпеки, як-от чутливість виявлення, тривалість запису та інші параметри, щоб забезпечити максимальний захист.
Артикул IPC-K9EP-3T0TE-EU
id reu-008
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Оптичне збільшення | 8 х |
| Кут огляду по вертикалі | 45 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 88 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 737 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 500 ₴








