
Камера відеоспостереження Imou Bullet 2C F42P 4MP
2 650 ₴
- В наявності
- Код: 52022
- +380 (67) 249-48-482ий номер
4МП Wi-Fi IP-камера Imou Bullet IPC-F42P (2.8 мм)
Камери IMOU спроєктовані з особливим упором на спрощення налаштування й експлуатації. У поєднанні зі зручною платформою пристрою серії IMOU дають змогу будь-якому створити просту та ефективну систему спостереження. Особливу увагу під час проєктування було присвячено стандартам якості пристрою, де найважливішим чинником є забезпечення безпеки експлуатації. IMOU має компактні розміри та стильний дизайн.
Зверніть увагу, пристрої серії IMOU не мають інтерфейсу WEB. Для досягнення оптимальної продуктивності камер серії IMOU, рекомендується використовувати карту пам'яті Micro SD із серії DAHUA.
Особливості відеокамери:
- Обладнана технологією оброблення зображень — швидко знаходить людей на зображеннях і негайно надсилає повідомлення на ваш смартфон, даючи змогу вам стежити за тим, що важливо, не отримуючи дратівливих помилкових попереджень.
- Екстремальна погода або темна ніч не перешкода для роботи камери, має захист від атмосферних впливів рівня IP67. У камері вбудований мікрофон, точка доступу Wi-Fi, підтримка ONVIF.
- Зовнішня водонепроникна кнопка скидання. Двічі натисніть кнопку скидання, щоб увійти в програмний режим точки доступу, потім натисніть і утримуйте впродовж 10 секунд, щоб скинути параметри камери. Вам навіть не потрібно відкривати кришку, що робить роботу зручнішою.
- 4-мегапіксельний датчик і вдосконалені ІЧ-алгоритми забезпечують кришталево чисте відео як удень, так і вночі. Передове стиснення H.265 знижує пропускну здатність мережі та використання сховища на 50% за тієї ж якості відео. Поворот камери на 106°.
- Повідомлення про тривогу на Ваш телефон, коли камера виявляє рух, інформуючи вас про те, що відбувається вдома або в магазині, хай де ви будете.
- Підтримує програмний режим точки доступу, тому ви можете транслювати відео та відтворювати записи навіть у разі, якщо немає під'єднання до інтернету.
- Відео надійно зберігається й доступно через карту Micro SD, NVR або хмарне сховище Imou.
Артикул IPC-F42P
id reu-009
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Довжина | 147.7 мм |
| Ширина | 74.2 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 650 ₴










