
Камера + сонячна панель — комплект Imou Cell 3C IPC-K9DCP-3TOWE-V2
4 450 ₴
- В наявності
- Код: 52023
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера IMOU Cell 3C All In One (IPC-K9DCP-3T0WE-V2)
Велика ємність акумулятора та швидке заряджання від USB-C
Велика ємність акумулятора 5000 мА·год забезпечує роботу до 120 днів, камера також обладнана USB-C портом для швидкого заряджання.
Контроль заряду акумулятора
Застосунок IMOU Life постійно відстежуватиме енергоспоживання камери, тому ви можете в будь-який час перевірити поточний заряд батареї та за потреби налаштувати параметри камери відповідно до ваших потреб.
Вбудована сонячна панель із нескінченною енергією
Cell 3C All In One обладнаний вбудованою сонячною панеллю потужністю 2 Вт, яка не потребує додаткової покупки та забезпечує необмежений захист вашої системи безпеки.
Без проводов
Просто встановіть Cell 3C All In One в потрібному вам місці, без потреби монтажу електропроводки, і можна відразу ж братися до захисту вашого будинку.
Спостерігайте за тим, що відбувається вночі, з розумом
Imou Cell 3C скоректує режими нічного бачення за вашими уподобаннями — якщо хочете, активуйте нічне бачення в повному кольорі в постійному режимі або ж для економії енергії виберіть кольорове знімання тільки під час пригод.
Ефективніше виявлення людини за допомогою датчика PIR
камера Cell 3C активує відеоалгоритм для виявлення людини під час руху, забезпечуючи ефективне виявлення та тривалий час автономної роботи.
Професійний захист від будь-якого вітру за допомогою технології водонепроникності класу IP66
Водонепроникність рівня IP66 дає змогу Cell 3C All In One протистояти проникненню пилу та легко справлятися з дощем і вітром, забезпечуючи вашу безпеку цілу добу.
Захистіть своє приватне життя лише одним дотиком
Cell 3C підтримує цифровий режим конфіденційності, що дає змогу зупинити потокове передавання одним дотиком кнопки, щоб захистити ваше приватне життя.
Різні режими роботи підійдуть будь-яким вашим перевагам
Cell 3C All In One підтримує 5 різних режимів. Незалежно від того, чи хочете ви забезпечити тривалий час автономної роботи, чи безперервно записувати відео, ви можете налаштувати це через застосунок.
Відлякайте небажаних відвідувачів
простежить за вашим будинком: коли хтось увірветься в нього, увімкнеться сирена 110 дБ, щоб відлякати небажаного відвідувача.
Зв'яжіть із будинком із будь-якої точки
Камера підтримує повнодуплексна двостороння розмова з вбудованим лунозаглушенням, що дає змогу вам підтримувати стабільний зв'язок із людиною перед камерою, у режимі реального часу.
Збережіть красу пейзажів із функцією time-lapse-знімання
Imou Cell 3C обладнана вбудованою функцією time-lapse і встановленими параметрами для знімання світанку, заходу, хмар та багато чого іншого, даючи змогу з легкістю зобразити найкращі моменти вашого життя.
Артикул IPC-K9DCP-3TOWE-V2 / IPC-K9DCN-3T0WE
id reu-010 mc-2-008256
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 8 х |
| Кут огляду по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 98 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 168.1 мм |
| Ширина | 96.8 мм |
| Висота | 69.5 мм |
| Вага | 360 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 450 ₴







