
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-T1A51P-U (2.8 мм) 5Мп
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 16870
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера HDCVI Dahua DH-HAC-T1A51P-U (2.8мм) 5Мп
- Роздільна здатність 5 МП 25 к/с;
- Фокус 2.8 мм (кут огляду 106°);
- Мікрофон вбудований;
- ІЧ + видиме світло (лед підсвітка — до 25 м);
- CVI / CVBS / AHD / TVI;
HDCVI (High-Definition Composite Video Interface) — інтерфейс передавання через коаксіальний кабель цифрового відео/аудіосигналу у форматах високої чіткості — 720p (1280x720) на дистанції до 1200 м і Full HD (1920х1080) на дистанції до 800 м.
HDCVI-камера Dahua — являє собою видатне рішення для ефективного спостереження з мінімальним впливом освітлення.
Завдяки роздільній здатності 5 МП камера надає зображення з високою деталізацією, даючи змогу ідентифікувати кожен аспект сцени, що спостерігається.
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
|---|---|
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримують |
| BLC | Підтримують |
| HLC | Підтримують |
| Регулювання за осями | Панорамування: 0–360°; Нахил: 0-78°; Обертання: 0°–360 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Апертура | F2.0 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП - 25 к/с; 5МП - 12.5 к/с; 4МП - 25 к/с; 1080PМП - 25 к/с |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 66 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 26 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 13 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 6 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +55 °C |
| Розміри | Φ85 × 77.1 мм |
| Вага | 110 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 90 мм |
| Вага брутто | 0.16 кг |
| Термін гарантії | 24 мес. |
Артикул DH-HAC-T1A51P-U
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | HDCVI |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264, H.264+/H.264, H.265+/H.265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Дальність LED підсвічування | 25 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 111 град. |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


