
SSD накопичувач запам'ятний пристрій GOODRAM CX400 512 GB gen.2 SATA 2.5 (SSDPR-CX400-512-G2)
5 350 ₴
4 255 ₴
- В наявності
- Код: 16890
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск GOODRAM CX400 gen.2 SATA 2.5″ 512 UБайт
Вдихніть життя у свій ПК
Компанія Goodram представляє нове покоління своїх популярних твердотільних накопичувачів для домашніх і офісних споживчих рішень. Лінійка твердотільних накопичувачів CX400 gen.2 призначена для тих, хто шукає надійну та набагато швидшу альтернативу традиційним жорстким дискам.
Відчуйте різницю
Якщо ваш комп'ютер працює повільніше, ніж ще кілька років тому, заміна жорсткого диска на SSD — найпростіший і найдешевший спосіб змінити ситуацію. Твердотільні накопичувачі мають легший доступ до даних, завдяки чому комп'ютер швидше завантажується й завантажує програми, а отже, швидше працює.
Надійний 3D
Твердотільні накопичувачі Goodram CX400 gen.2 вирізняються найкращою у своєму класі продуктивністю й надійністю. Оновлений накопичувач обладнаний флешпам'яттю 3D NAND. Покращена мікропрограма забезпечує повний захист, цілісність і безпеку даних під час щоденного використання.
Безпека та гарантія
Твердотільний накопичувач CX400 Gen.2 ґрунтується на високопродуктивній флешпам'яті 3D NAND. Ретельне тестування та відповідний підбір компонентів дали змогу створити високопродуктивний і довговічний накопичувач. Використання компонентів найвищої якості та пильна увага до деталей підтверджується тим, що на накопичувач надається 3-річна обмежена гарантія TBW.
* TBW (Total Bytes Written) — витривалість твердотільних накопичувачів, параметр, що визначає максимальний обсяг даних, який може бути записаний на носій до закінчення терміну гарантії. Параметри TBW визначаються у специфікаціях твердотільних накопичувачів.
Тип — Твердотільний накопичувач SSD
Інтерфейс SATA III (6 Gb/s). Зворотна сумісність з SATA II та I
Формат 2,5"
Чипи пам'яті 3D NAND Flash, TLC
MTBF 2 000 000 годин
Робоча температура 0°C – 70°C
Температура зберігання -45°C – 85°C
Розміри 100 x 69,85 x 7 mm
Артикул SSDPR-CX400-512-G2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 69.85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 6.8 мм |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: 4 255 ₴



