
Рюкзак Xiaomi Mi Casual Daypack 10 литров черный
515 ₴
- В наявності
- Код: 52073
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Рюкзак водонепроникний міський Xiaomi Mi Casual Daypack 10 L Black
Кольоровий мінірюкзак Xiaomi Casual Daypack
Урбаністичний стриманий дизайн, ідеальний для використання в міських умовах. 8 яскравих кольорів для створення настрою. До будь-якого стилю, унісекс, стильний і модний аксесуар.
Міцність і надійність
Тканина рюкзака зроблена з урахуванням потреби водовідштовхувальної функції. Матеріал — віскоза та поліефірне волокно. Матеріал підкладки — поліестер. Габарити виробу — 34х22.5х13 см. У ньому ваші речі є в цілковитій безпеці.
Поєднання легкості та практичності
Об'єм рюкзака — 10 л, за того, що його вага становить усього 165 г. Водовідштовхувальна тканина, що має високу міцність, зручну кишеню для зберігання пляшки з водою.
Висока функціональність
Основне відділення підійде для зберігання планшета, нетбука, книг та особистих речей. У бічні кишені можна покласти ключі, навушники, телефон та інші дрібниці. У будь-яких погодних умовах.
Нові можливості
Міні-рюкзак Xiaomi Casual Daypack можна взяти із собою в школу або університет, на прогулянку або в похід, на будь-який захід. Цей аксесуар залишається варіантом вибору людей, які займають активну життєву позицію та люблять постійний рух.
id ned-432673
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Кишеня для планшета, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Вага | 165 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Форм-фактор | Рюкзак |
| Доставка/Оплата | Тільки по передоплаті - часткової 100грн, або повній! |
- Ціна: 515 ₴








