
Накопичувач портативний — зовнішній диск SSD USB-C 2 TB Team PD20 Mini (TPSEG5002T0C102)
8 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52112
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зовнішній SSD накопичувач TEAM PD20 Mini 2TB
Вишуканий дизайн і максимальна зручність
Легкий твердотільний накопичувач розміром із долоню і вагою всього 22 г дає змогу легко переносити всі ваші дані, хоч куди б ви пішли, що робить його ідеальним компаньйоном для подорожей і ділових поїздок.Висока швидкість
Завдяки максимальній швидкості передавання даних до 2 000 МБ/с, передавання файлів презентацій на SSD займає всього 5 секунд, що дає змогу користуватися надшвидким сховищем у будь-який час.Інтерфейс USB-C для продуктивної роботи в дорозі
Завдяки інтерфейсу Type-C його можна під'єднувати до комп'ютерів, планшетів і смартфонів із портами Type-C, щоб задовольнити потреби бізнес-професіоналів у роботі в будь-який час і в будь-якому місці, забезпечуючи миттєве під'єднання.
Артикул TPSEG5002T0C102
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 2000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1800 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 22 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴









