
IP-камера відеоспостереження EZVIZ CS-C3A (B0-1C2WPMFBR)
7 990 ₴
- В наявності
- Код: 52117
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-камера відеоспостереження EZVIZ CS-C3A
Продукти EZVIZ розроблені для вашого безпечного та комфортного життя, повного інновацій. Використовуйте програму EZVIZ для iOS або Android, щоб керувати камерою та дивитися відео в режимі реального часу. Ваші діти завжди будуть під наглядом, ви навіть можете спостерігати за хатніми тваринами та спілкуватися з близькими, а в разі спроби проникнення в будинок ви дізнаєтеся миттєво.
Особливості:
- Датчик руху
- Full HD 1080p
- Перезаряджуваний акумулятор ємністю 5500 мА·год
- Двосторонній аудіозв'язок
- Кут огляду 105°
- Нічне бачення (до 7,5 метра)
- Підтримка карт MicroSD (до 128 Гб)
- Вбудований Wi-Fi 2,4 ГГц
- IP65
Артикул B0-1C2WPMFBR
id smg-00036
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 7.5 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Робота з зображенням | |
| WDR | Так |
| DNR | 3D |
| BLC | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 56 мм |
| Вага | 215 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 990 ₴





