
Подушка для подорожей для авто Baseus ComfortRide Series Car Headrest Pillow блакитна
1 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16949
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Подушка в авто Baseus ComfortRide Series Car Headrest Pillow розмірами 20x27.3 см блакитна
М'яка подушка забезпечує як підтримку голови, так і спини — у разі тривалого перебування за кермом. Подушка також добре підійде в офісі або вдома у разі тривалого сидіння в кріслі з високою спинкою. Ергономічний дизайн подушки забезпечить правильне положення та розвантаження м'язів шиї.
Виріб виготовлений з піни з ефектом пам'яті. Піна зберігає свою гнучкість і м'якість за температури від -10 °C до 60 °C. Як матеріал для оброблення подушки використана повітропроникна тканина, яка забезпечує легке випаровування вологи. Блискавка, вшита в чохол, дає змогу швидко замінити його.
Подушка виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують максимально тривале використання. Крім того, виріб має кріплення для встановлення на підголівник.
Переваги:
- Незамінний під час тривалих автомобільних поїздок
- Виготовлена з дихаючого матеріалу
- Наволочка застібається на блискавку
- Надійна застібка забезпечує фіксацію подушки в потрібному місці
- Винятково зносостійкий матеріал
Основні характеристики:
- Бренд: Baseus
- Модель: BS-CZ008
- Колір: блакитний
- Матеріал: Еластична повітропроникна тканина + піна з ефектом пам'яті
- Розміри: 273x200x113 мм
- Вага: 450 г
Артикул C20036400311-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Велюр |
| Наповнювач | Синтепон, Пінополіуретан, Поліпропілен, Штучний латекс |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 27.3 см |
| Висота | 11.3 см |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 140 ₴











