
Смартфон realme GT Neo 3 8/128 GB 80W Le Mans EU (євро версія) чорний
18 642 ₴
18 539 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 52139
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Смартфон Realme GT Neo3 8/128GB 80W Le Mans EU Asphalt Black
Процесор Dimensity 8100 5G
Чипсет Dimensity 8100 5G, виготовлений за 5-нм техпроцесом, обладнаний восьмиядерним процесором і шестиядерним графічним процесором Mali-G610 для надвисокої продуктивності, тому Realme GT Neo 3 впорається з усіма завданнями. У поєднанні з сховищем UFS 3.1 і 6400 МГц оперативної пам'яті LPDDR5 ви можете швидко зберігати великі файли та миттєво запускати ресурсомісткі програми.
Заряджання SuperDart потужністю 80 Вт
Із зарядкою SuperDart потужністю 80 Вт, що входить до комплекту постачання, ви можете зарядити акумулятор від 0 до 50% лише за 12 хвилин.
Виділений процесор дисплея
Під час відтворення підтримуваних ігор наш виділений процесор дисплея інтелектуально вставляє проміжні кадри, збільшуючи частоту кадрів до 120 кадрів за секунду, ефективно покращуючи плавність і чіткість.
Зона охолодження
Нова система парового охолодження з неіржавкої сталі Max має площу охолодження на понад 7% більше, ніж у Realme GT 2 Pro, і знижує температуру основних зон до 19 градусів.
Режим GT 3.0
Увімкніть продуктивність GT Neo 3 на повній швидкості з режимом GT у швидких параметрах.
Відтворення реальності 120 Гц
Дисплей Reality Display розміром 6.7 дюйма має підвищену частоту оновлення 120 Гц. Отже, кожен рух пальцем, прокручування й торкання здаються миттєвими. Оскільки це панель AMOLED з точним передаванням кольору, контент має винятково чіткий і яскравий вигляд. Це означає, що все на Reality Display має напрочуд красивий і природний вигляд.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
Артикул 6941399083967
id demp-101339, iva-6941399083967,STH0013215
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній + скло |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Роз'єми | Type-C |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2412 x 1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8100 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2850 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C, NFC |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.3 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Товщина | 8.2 мм |
| Вага | 188 г |
- Ціна: 18 539 ₴





