
Твердотільний накопичувач SSD 1Tb Western Digital Black SN7100 M.2 2280 PCI-E 4.0x4 (WDS100T4X0E)
14 646 ₴
9 370 ₴
- В наявності
- Код: 52144
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD-диск Western Digital Black SN7100 1 TB NVMe M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D NAND TLC
Створено для кращої гри, незалежно від того, як ви граєте.
Приготуйтеся грати ще швидше з твердотільним накопичувачем WD_BLACK SN7100 NVMe, що забезпечує швидкість читання до 7250 МБ/с і записування до 6900 МБ/с, що забезпечує приріст продуктивності до 35%, порівнюючи з твердотільним накопичувачем попереднього покоління.
Розроблений з урахуванням потреб ноутбуків і ігрових кишенькових пристроїв, він скорочує час завантаження й перемагає в найінтенсивніших ігрових сеансах завдяки покращеній енергоефективності на максимальній швидкості. Зберігайте більше ігор і все ще залишайте місце для майбутніх оновлень і DLC. Оновитеся зараз і будьте готові до суворих умов застосунків ШІ та ігор наступного покоління.
Артикул WDS100T4X0E
id STH0033284
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 7250 Мб/сек |
| Швидкість запису | 6900 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.38 мм |
| Вага | 5.8 г |
- Ціна: 9 370 ₴









