
Жесткий диск 10 ТБ Seagate SkyHawk AI 10 TB (ST10000VE001)
22 963 ₴
22 086 ₴
- В наявності
- Код: 16994
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Накопитель HDD 10 TB Seagate SkyHawk (ST10000VE001)
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 — це жорсткий диск (HDD) обсягом 10 ТБ, призначений для систем відеоспостереження. Він адаптований для цілодобової роботи (до 8760 годин на рік), стійкий до вібрацій і має інтерфейс SATA 6 Гбіт/с. Диск має повітряне охолодження й підтримує багатодискові системи (понад 16 відсіків).
Основні характеристики Seagate SkyHawk AI ST10000VE001:
- Місткість: 10 ТБ.
- Інтерфейс: SATA 6 Гбіт/с.
- Швидкість обертання: 7200 об/хв.
- Буферна пам'ять: 256 МБ.
- Режим роботи: 24/7.
- Технологія записування: CMR (перпендикулярне магнітне записування).
- Конструкція: Заповнений повітрям корпус.
- Датчики: Датчики обертової вібрації.
- Максимальне навантаження: 550 Тбайт/рік.
- Підтримка ШІ: Підтримує записування та оброблення даних для систем відеоспостереження з ШІ (до 120 отримань подій ШІ та до 96 порівнянь подій ІІ за секунду в режимі реального часу).
Додаткові особливості:
Оптимізація для систем відеоспостереження:
Диск оптимізований для інтенсивних робочих навантажень і цілодобової роботи в системах відеоспостереження.
Підтримка ImagePerfect AI:
Мікропрограма ImagePerfect AI забезпечує записування без пропущених кадрів за будь-яких навантажень.
Висока надійність:
Диск має напрацювання на відмову 2 млн годин і призначений для використання в багатодискових системах.
Низьке енергоспоживання:
Диск споживає мало енергії та має низький рівень шуму, що робить його придатним для різних систем відеоспостереження.
Накопичувач HDD внутрішній (для комп'ютерів) — форм-фактора 3.5 дюйма
ST10000VE001: Це модель жорсткого диска Seagate SkyHawk, який призначений для комп'ютерів і систем відеоспостереження.
Надійність: MTBF (Mean Time Between Failures) — Середній час між відмовами: — це важливий показник надійності, який використовується для оцінки довговічності та стабільності роботи пристроїв. Цей показник вказує, скільки годин у середньому може пропрацювати пристрій до відмови, з огляду на його надійність
Докладні дані відеоспостереження. Зберігайте більше.
Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate місткістю 10 ТБ спроєктований для цілодобового записування з мережевих і цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а покращена мікропрограма
Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісне безперебійне цілодобове записування потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. SkyHawk — це безпечно
План відновлення даних Rescue (купується окремо) забезпечує додатковий захист інформації
Бренд - Seagate
Серія — SkyHawk
тип — HDD
Інтерфейс під'єднання SATA
Місткість 10 TB
| Об'єм жорсткого диска | 10 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 |
| Об'єм буфера (MB) | 256 |
| Споживана потужність | 7.8 Вт |
| Час напрацювання на відмову (год) | 2000000 |
Артикул ST10000VE001
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Об'єм накопичувача | 10240 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
- Ціна: 22 086 ₴



