
Смартфон Blackview A95 8 / 128 Gb Dual Sim Fantasy Galaxy Rainbow
7 167 ₴
6 888 ₴
- В наявності
- Код: 52198
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Смартфон Blackview A95 8/128GB Dual Sim Fantasy Galaxy Rainbow EU
A95 для будь-яких завдань
Смартфон Blackview A95, обладнаний потрійною камерою з основним модулем 20 Мп, чудово справляється з фотозніманням навіть за слабкого освітлення. Потужний 8-ядерний процесор MediaTek Helio P70 і 8 Гб ОЗП дають змогу легко виконувати навіть складні завдання. 6,528-дюймовий HD+ дисплей відтворює яскраву та деталізовану картинку. Акумулятор 4380 мА·год і швидке заряджання 18 Вт забезпечують повну свободу впродовж дня.
Тонкий силует. Вишуканий дизайн
Оцініть м'яке градієнтне мерехтіння задньої панелі, яка створювалася з використанням тривимірної вакуумної гальванічної технології та складається з восьми шарів нанооптичного покриття. Вибирайте один із трьох преміальних кольорів корпусу Summer Ocean Blue/Aurora Night Black/Fantasy Galaxy Rainbow. Завдяки тонкому корпусу 8.55 мм і вазі всього 195 г Blackview A95 ідеально підходить для щоденного використання.
Мистецтво мобільної фотографії
Потрійна система камер з основним модулем 20 МП дає змогу отримувати приголомшливі світлини, зняті за будь-якого освітлення та з будь-якого ракурсу. Технологія Super Pixel об'єднує 4 пікселі в 1, збільшуючи світлочутливість на 300% і даючи змогу робити яскраві світлини ввечері або навіть уночі.
Нічний режим 2.0 і режим HDR 2.0
Робіть яскраві та деталізовані фото з низьким рівнем шуму навіть за слабкого освітлення. А режим HDR 2.0 відповідає за чудову деталізацію ваших знімків.
Знімайте як професіонал
У професійному режимі ви зможете вручну відрегулювати параметри знімання, як-от фокус, швидкість затвора, рівень експозиції та ISO, щоб отримати саме той кадр, про який мріяли. Ви зможете виділити кольором основний об'єкт, а решта фото — зробити чорно-білим. Ефект боке м'яко розмиє фон і допоможе правильно розставити акценти.
Лідер у продуктивності
Потужний процесор MediaTek Helio P70, графічний процесор Arm Mali-G72 з тактовою частотою до 900 МГц і 8 ГБ ОЗП LPDDR4 забезпечують істотний приріст продуктивності та пропускної здатності системи. Для смартфона немає нездійсненних завдань, він із легкістю справляється з ресурсомісткими застосунками та будь-якими вимогливими іграми, забезпечуючи чудовий досвід користувача. 128 Гб вбудованої пам'яті з можливістю розширення до 1 ТБ дають змогу зберігати величезну кількість музики, фото та відео.
Ви зможете побачити більше
6,528-дюймовий HD+ дисплей пропонує безпрецедентну точність передавання кольорів і деталей. За оптимального співвідношення сторін 20:9 вам буде зручно дивитися фільми, грати або бродити через мережу. А завдяки яскравості 400 нітів ви зможете комфортно користуватися смартфоном навіть за денного освітлення.
Заряду вистачить надовго
Батарея на 4380 мА·год з оновленим алгоритмом керування зарядом повністю задовольнить ваші потреби в спілкуванні та розвагах. Адже одного заряду акумулятора вистачить на цілий день використання смартфона у звичному для вас режимі. Заряджання потужністю 18 Вт допоможе швидко поповнити заряд батареї.
Новий рівень звучання
В A95 використовується потужний динамік AC-1217 BOX, який відтворює деталізований звук у високому та середньому діапазоні, а також глибокі насичені баси. На будь-якому рівні гучності звук вражає своєю глибиною й чистотою.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не відповідає за зміни, внесені виробником.
Артикул 6931548308058
id STH0011736
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Хамелеон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.53 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P70 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 20 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163.7 мм |
| Ширина | 75.5 мм |
| Товщина | 8.55 мм |
| Вага | 195 г |
- Ціна: 6 888 ₴









