
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN6 Pro Fast 2C+2U 65 W Cable Type-C to Type-C 1 м P10162701313-00 Блакитний
2 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78035
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Baseus GaN6 Pro Fast Charger 65W — 6-е покоління потужних зарядних пристроїв, зібраних на напівпровідниках на основі нітриду галію GaN (Gallium Nitride). Використання кристалів із нових матеріалів дало змогу знизити вагу та розміри зарядного пристрою на 35% без втрати його продуктивності. (порівнюючи з класичною кремнієвою технологією)
Потужний і «розумний» зарядний пристрій Baseus підтримує всі стандарти швидких заряджань, включно з найсучаснішими Power Delivery 3.0 і Quick Charge 4.0+.
Два виходи USB Type-C і два USB-A можна використовувати як по одному, так і одночасному заряджанню 2х або 4 пристроїв.
Під час використання Quick Charge (QC) смартфон безперервно надсилає зарядному пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи який блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу та силу струму. У Qualcomm технологію розумного перемикання режимів назвали INOV — Intelligent Negotiation for Optimum Voltage, тобто інтелектуальне визначення оптимальної напруги.
Power Delivery (PD) — це новий універсальний стандарт, що дає змогу швидко заряджати не тільки смартфони та планшети, але й інші сучасні пристрої, наприклад MacBook.
Baseus GaN6 Pro рекомендовано використовувати з будь-якою електронікою, навіть не має функції QC і PD. Рекомендується для iPhone 8/X/XR/XS/11/12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max, Galaxy, Pixel 4/3, iPad Pro, Macbook, Xiaomi, Huawei та інші сучасні пристрої.
Тепер Ви зможете брати із собою у відрядження, подорожі улюблені пристрої різних виробників, не турбуючись про те, як зарядити пристрої.
Особливості:
Універсальний зарядний пристрій для різних типів портативної електроніки
4 потужні виходи: 2 USB-C і 2 USB-A
Підтримує всі сучасні стандарти швидкого заряджання пристроїв різних виробників: Apple, Samsung, Huawei/Honor, Xiaomi тощо.
Нове покоління GaN-напівпровідників збільшує ефективність на 30%
Дає змогу скоротити час заряду батареї смартфона або планшета з Quick Charge або PD до 2-3 разів.
Компактний розмір і невелика вага
Захист від КЗ, перенапруги та перевищення струмового навантаження
Захист від високої температури
Працює від електричної мережі 100-240 В
Максимальний струм заряду: 5 А
Максимальна напруга: 20 В
Артикул P10162701313-00
Штрих код 6932172644451
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 0 мА/год |
- Ціна: 2 300 ₴





