Зарядний пристрій — адаптер живлення HOCO CS63A Bright PD65W (1A1C) charger Black
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS63A Bright обладнаний портом Type-C і USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів.
Він сумісний із багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників.
Максимальна вихідна потужність адаптера становить 65 Вт.
Є підтримка протоколів швидкого заряджання PD65W, QC3.0, AFC, FCP.
Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні.
Компактний розмір (81,2×53×30 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидке й ефективне заряджання ваших улюблених ґаджетів, хай де ви будете.
Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність і надійність зарядного пристрою.
Вихід: USB-C: 65 Вт (PD/QC/FCP/AFC);
USB-A: 18 Вт (QC/FCP/AFC); USB-C + USB-A = 45 Вт + 18 Вт
id mm-6942007638470
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
- Ціна: 600 ₴






