
Зарядний пристрій PD Samsung 50 W 2 USB-C+(кабель Type-C -1,8 м) ORIGINAL Чорний
1 043 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78048
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій — адаптер живлення PD Samsung 50W 2USB-C+(Cable Type-C -1,8m) Black ORIGINAL
Завдяки низькому енергоспоживанню в режимі очікування блок живлення потужністю 50 Вт економить енергію без шкоди для продуктивності. Заряджайте пристрої Galaxy за допомогою цього блока для підготовки до наступних творчих проєктів або ділових зустрічей.
Блок живлення забезпечує максимальну потужність до 50 Вт для сумісності з пристроями Galaxy. Насолоджуйтеся різними швидкостями заряджання для різних пристроїв.
Має механізми безпеки, які захищають від надмірного струму, перегрівання та короткого замикання, гарантуючи безпечне заряджання ваших пристроїв.
Швидке заряджання — Programmable PowerSupply (PPS)
У комплекті - Кабель USB Type-C - USB Type-C 1.8 м
id mm-2000001591451
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 50 Вт |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
- Ціна: 1 043 ₴



