Зарядний пристрій — адаптер живлення PD Samsung 65W+Type-C кабель Black ORIGINAL
Цей зарядний пристрій забезпечує потужність 65 Вт, обладнаний підтримкою технології Power Delivery (PD) і має роз'єм Type-C.
Це дає змогу швидко й ефективно заряджати ваші пристрої, включно зі смартфонами, планшетами та ноутбуками.
Завдяки своєму стильному дизайну та високоякісним матеріалам, цей зарядний пристрій гарантує максимальний комфорт і безпеку.
У комплекті - Кабель USB Type-C - USB Type-C 1 м
id mm-2000001487846
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴





