
Мережевий зарядний пристрій XO L116 PD30W/QC18W (1USB-C+1USB-A) з кабелем Lightning Білий
489 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78050
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій — адаптер живлення XO L116 PD30W/QC18W (1USB-C+1USB-A) з кабелем Lightning Білий
— це потужний і надійний зарядний пристрій, призначений для швидкого заряджання вашого телефона або смартфона. Забезпечується великий вибір режимів заряджання з високою потужністю як для порту USB-C, так і для порту USB-A.
Особливості:
Швидке заряджання: підтримка різних протоколів швидкого заряджання, як-от QC3.0, QC4.0+, PD3.0 PPS, Huawei FCP та інших, для швидкого заряджання вашого пристрою.
Двопортовий дизайн: можливість заряджати одночасно два пристрої через порти USB-C і USB-A, що робить його ідеальним для використання вдома або в офісі.
Універсальна сумісність: підтримка протоколів заряджання від різних виробників, як-от Apple, Samsung, Huawei тощо, забезпечує широкий спектр сумісності з різними пристроями.
Кабель Type-C to Lightning у комплекті:
У комплекті зарядного пристрою постачається кабель Type-C to Lightning, який дає змогу швидко та зручно заряджати ваші iOS пристрої, як-от iPhone або iPad, з використанням порту USB-C на зарядному пристрої.
Зарядний мережевий універсальний пристрій XO L116 USB/Type-C PD30W/QC18W — це чудовий вибір для швидкого й ефективного заряджання вашого телефона або смартфона за допомогою різних протоколів заряджання.
Характеристики:
Вход: AC100-240V 50/60HZ Max 0.8A
Вихід для одного порту:
USB-C: DC5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W Max)
PPS: 3.3-11V/3.0A, 3.3-16V/2.0A
USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W Max)
Двопортовий вихід: 5V/3A 15W (Max)
Матеріал: ABS
Вага: 75 г ± 2 г
Розміри: 68 мм (довжина) х 48 мм (ширина) х 28 мм (висота) ± 2 мм
id mm-6920680843862
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
- Ціна: 489 ₴





