
Мережевий зарядний пристрій XO L117 PD45W/QC18W (2 USB-C+1USB-A) з кабелем Type-C Білий
723 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78051
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій — адаптер живлення XO L117 PD45W/QC18W (2USB-C+1USB-A) з кабелем Type-C Білий
- зарядний пристрій із сумарною потужністю 45W. 2хUSB-C роз'єм із підтримкою технології Power Delivery, і класичний порт USB-А на 18W.
Особливості:
- 3 через 1: Заряджай 3 пристрої одночасно на сумарній потужності до 45W.
- 2 x USB-C 45 PD порти: З підтримкою технології Power Delivery, швидко зарядить смартфон або планшет. Працює в п'яти режимах: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
- 18W USB-А Quick Charge 3.0 порт: Блискавична швидкість заряджання смартфона, планшета або повербанка. Працює в трьох режимах — 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A.
- Технологія адаптивного заряджання: Автоматично підбере оптимальний і безпечний рівень потужності, залежно від вашого пристрою.
- Безпека: Вбудований чип Smart IC захистить під'єднані девайси від перегрівання, стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання.
- Компактний розмір: З габаритами 88x48x28 мм не займає багато місця й не заважає іншим мережевим пристроям, під'єднаним поруч.
- Першокласні матеріали: Вогнетривкий ABS-пластик гарантує довговічність виробу.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240V, 50/60 Гц, 1А
- Сумарна вихідна потужність: 45W
- Выход 1: USB-C PD порт 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A (45W)
- Выход 2: USB-C PD порт 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A (45W)
- Вихід 3: USB-A порт 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A (18W)
- Захист від перегрівання, стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання
- Матеріал корпусу: вогнетривкий ABS-пластик
- Розміри: 88x48x28 мм
- Вага: 111 г
У комплекті кабель Type-C to Type-C
id mm-6920680843923
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴





