
Блок адаптер — комплект XO L119 dual USB-A QC18W з кабелем Mirco usb Білий
309 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78052
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій — адаптер живлення XO L119 (EU) dual USB-A QC18W fast charging charger with Mirco cable Белый
Зарядне мережеве XO L119 dual USB-A QC18W 3A + кабель USB to Type-C для пристроїв Android Білий
Цей зарядний пристрій призначений для заряджання телефонів, планшетів, портативних пристроїв, навігаторів і реєстраторів. Він забезпечує необхідну потужність і силу струму для тривалого зберігання робочих характеристик вбудованого акумулятора та заряджання пристрою за мінімальний час.
Основною перевагою цього зарядного пристрою є його швидке заряджання та підтримка технології Qualcomm Quick Charge, включно з Quick Charge 3.0 і Quick Charge 2.0. Він має два порти USB-A, що дає змогу заряджати два пристрої одночасно з потужністю до 18 Вт.
Завдяки вихідній потужності 18 Вт і 3000 мА струму (3A), цей зарядний пристрій забезпечує ефективне та швидке заряджання вашого ґаджета.
Для використання в комплекті йде кабель USB to Mirco.
Характеристики:
Кількість портів: 2 (два USB-A)
Технологія швидкого заряджання
Потужність: 18 Вт Номінальний струм (за 5 В) :
3A Qualcomm Quick Charge Quick Charge 3.0 Quick Charge 2.0
id mm-6920680844210
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
- Ціна: 309 ₴




