
Зарядний пристрій — комплект із кабелем XO L91 Type-C to Type-C PD 25 W Білий
363 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78054
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій — адаптер живлення XO L91 25W TYPE-C fast charger with TYPE-C cable Белый
МЗП XO L91 — гарантує швидке й безпечне заряджання для будь-якого смартфона. Контроль напруги відбувається завдяки вбудованій мікросхемі, яка в режимі сьогодення моніторить усі характеристики заряджання. Пластик, із якого виготовлений корпус, міцний, стійкий до механічних пошкоджень і загоряння.
Технічні характеристики:
-
Матеріал: пластик
-
Кількість USB-C портів: 1
-
Кабель у комплекті: Type-C – Type-C
-
Максимальна сила струму: 3A
id mm-6920680808397
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | PD Type C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴






