
Портативний жорсткий диск для макбуків WD My Passport for Mac 5 TB (WDBA2F0050BBL-WESN) синій
12 100 ₴
- В наявності
- Код: 78086
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зберігайте важливі спогади в безпеці під час подорожей із портативним жорстким диском My Passport for Mac. Цей місткий накопичувач готовий до роботи з пристроями Mac, підтримує USB-C і забезпечує надійне під'єднання для швидкого доступу до ваших даних у будь-який час і в будь-якому місці. Читайте більше на newtime.ua. До комплекту входить програмне забезпечення Acronis True Image for Western Digital 2, що дає змогу створювати резервні копії та захищає від атак програм-споживачів.

Оригінал на newtime.ua. Пристрій готовий до роботи з macOS прямо з коробки та підтримує Windows 10+ за допомогою драйвера HFS+ (можна завантажити), що дає змогу читати та записувати дані без паскування.
Елегантний, компактний корпус і міцна конструкція роблять цей диск зручним і надійним супутником у дорозі.
Об'єм до 6 ТВ дає змогу зберігати великі бібліотеки фото, відео, музики та документів — і завжди мати їх із собою.
Програма Acronis True Image для Western Digital забезпечує просте планування резервного копіювання й додатковий захист вашої системи від атак програм-требців.
Захищайте важливі файли завдяки 256-бітному апаратному шифруванню AES і захисту паролем — все це доступне через комплектне програмне забезпечення.
Корпус накопичувача виготовлений із понад 50% переробленого пластику, а паковання з переробленої целюлози, повністю придатне до перероблення.
Швидкість передавання даних — до 5 Гбіт/с
Інтерфейс — USB 3.2 Gen 1
id eli-0340
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 5000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107.2 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 19.15 мм |
| Вага | 240 г |
- Ціна: 12 100 ₴




