
Камера відеоспостереження Reolink Argus Series B320 WiFi IP + зовнішня сонячна панель
5 500 ₴
- В наявності
- Код: 52270
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP камера Reolink Argus Series B320 (Argus Eco) + Solar Panel white
Бездротова вулична камера на акумуляторі/ сонячній батареї
- Акумулятор/Сонячна батарея
- 3 Мп Super HD
- Виявлення людей/транспортних засобів
Розумне виявлення!
Завдяки інтелектуальному виявленню людей і транспортних засобів камера відправляє точніші сповіщення з мінімальною кількістю помилкових тривог. Зосередьтеся на головному!
Локальне зберігання
Зберігайте відеозаписи локально на карті microSD обсягом до 128 ГБ для подальшого перегляду, або на відеореєстраторі, або виберіть Reolink Cloud для захищеного зберігання та резервного копіювання даних.
3MP Super HD, день і ніч
Камера знімає чітке 3MP-відео з високою деталізацією, даючи змогу вам бачити все, що відбувається навколо дому. Залишайтеся впевненими навіть вночі — камера записує чорно-біле нічне відео на відстані до 10 м.
Экологично и удобно
Завдяки живленню від сонячної панелі Reolink, яку можна налаштувати для максимального поглинання сонячного світла, Reolink Argus Series B320 (Argus Eco) працює без потреби заряджання акумулятора. Встановіть камеру всього за 3 прості кроки та насолоджуйтеся безперервним моніторингом.
Крок 1
Завантажте застосунок Reolink і заскануйте QR-код на камері для початкового налаштування.
Крок 2
Закріпіть камеру на стіні та відрегулюйте кут огляду для ідеального зображення.
Крок 3
Тепер ви можете переглядати відео в реальному часі та використовувати інші функції через застосунок Reolink.
Повний контроль у будь-який час і в будь-якому місці
Миттєві повідомлення
Камера відправляє push- і email-сполучення за лічені секунди у разі виявлення підозрілих рухів.
Прямий ефір звідки завгодно
Заняті готуванням або перебуваєте в дорозі? Всього кілька натискань — і ви можете переглядати плавну трансляцію з камери через застосунок або клієнт Reolink.
Розумне відтворення
Зручні фільтри для сортування та перегляду записаних подій.
Настроювані зони виявлення
Можливість вибрати зони руху для моніторингу важливих зон. Жодних зайвих відволікань.
Більше функцій — більше зручності
Reolink Argus Series B320 (Argus Eco) обладнана розумними можливостями для вашого спокою.
Таймлапс
Можливість спостереження за довгостроковими подіями, як-от схід сонця, за лічені хвилини або секунди.
Доступ із різних пристроїв
Функція перегляду відео на смартфоні, комп'ютері або моніторі.
Двосторонній аудіозв'язок
Вбудований мікрофон і динамік дають змогу чути та говорити в режимі реального часу.
Захист від погодних умов
Стабільна робота за будь-яких умов — дощ чи сонце.
Артикул RL-ARGUS-ECO-B320-SOLARKIT
id esp-00, pccompo-10859361
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кут огляду по горизонталі | 100 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 6 х |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Вага | 360 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 500 ₴









