
Подушка для авто під спину шию Baseus ComfortRide Series Lumbar Pillow блакитна
1 625 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77172
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільна подушка Baseus ComfortRide Series Car Cooling Lumbar Pillow Cluster C20036401311-00
Ви проводите багато часу сидячи в машині? Хочете подбати про своє здоров'я? Виріб Baseus саме для вас. М'яка подушка забезпечує підтримку голови під час тривалого перебування за кермом. Вона також знадобиться в офісі або вдома, коли ви довго сидите на стільці з високою спинкою. Ергономічний дизайн ідеально подбає про правильне положення й розвантажує м'язи шиї.
Виріб виготовлений із піни, що запам'ятовує форму. Піна зберігає свою еластичність і м'якість за температури від -10 °C до 60 °C. Матеріал, з якого обшита подушка — дихаюча тканина, що забезпечує легке випаровування вологи. Застібка-блискавка забезпечує швидку заміну чохла. Крім того, подушка має вбудовану полімерну охолоджувальну гелеву вставку, яка призначена для поглинання тепла. Вона виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує максимально довгий термін використання. Крім того, виріб має застібку для кріплення на підголівник.
Технічні характеристики:- Бренд: Baseus
- Колір: чорний
- Матеріал: матеріал "Акуля шкіра" + охолоджувальний гель + піна з пам'яттю форми
- Розміри: 273x200x113 мм
- Вага: приблизно 450 г
- Незамінна для тривалих автомобільних подорожей
- Виготовлена з дихаючого матеріалу
- Підкладка на блискавці дає змогу легко очищати подушку
- Міцне кріплення гарантує, що подушка залишатиметься в потрібному положенні
- Спеціальне прошивання робить подушку надзвичайно міцною та стійкою до зношування матеріалу
Штрих код 6932172643614
Артикул C20036401311-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 27.3 см |
| Висота | 11.3 см |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 625 ₴



