
IP-камера відеоспостереження IMOU REX 3D 5мп (IPC-GS2DP-5K0W)
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 52398
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Поворотна WI-FI камера Imou REX 3D 5мп (IPC-GS2DP-5K0W)
Поворотна WI-FI камера Imou REX 3D 5мп (IPC-GS2DP-5K0W)
Чудова та неймовірно стильна відеокамера 5 Мп IMOU REX 3D (IPC-GS2DP-5K0W) має чудові робочі характеристики, необхідні для якісного контролю всередині приміщення. Практично необмежена зона дії, автоматичний режим стеження та можливість зберегти за потреби конфіденційність роблять цю модель IMOU однією з найпопулярніших під час використання вдома або в офісі.УНІКАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ IMOU REX
Найвища якість відео. Вона забезпечується матрицею 1/3" 5 Megapixel Progressive CMOS, датчиком 3K QHD (2688 х 1620) та інноваційним кодеком Н.265, що дає змогу вдвічі заощадити трафік і місце зберігання (без втрати QHD якості відео) за швидкості записування 25 кадрів/сек. Відеокамера Imou REX 3D використовує фіксований об'єктив 3,6 мм із широким кутом огляду: 77 | по горизонталі, 91 | по вертикалі. Завдяки наявності розширених ІЧ-алгоритмів досить чітка та деталізована картинка в повній темряві буде видно в радіусі до 10 м.Брак «сліпих» зон у зоні видимості відеокамери.
Завдяки поворотній мобільності (панорамного розвороту на 355 | і нахилу до 90 | ) камера Imou REX 3D може практично повністю контролювати простір навколо себе.Наявність автоматичної системи стеження.
Абсолютно вся рухова активність у зоні дії IMOU REX 3D буде миттєво відстежена з звітом власнику на мобільний пристрій.Наявність режиму приватності.
У разі потреби власник завжди може закрити об'єктив IMOU REX 3D, скориставшись мобільним застосунком IMOU.Наявність вбудованої сирени.
Вона допоможе відлякати будь-яких небажаних гостей у приміщенні.
Можливість використання особистих типів сховища.
Відеоматеріал, відзнятий за допомогою Imou REX 3D, можна зберігати (і використовувати для подальшого перегляду) на карті пам'яті microSD обсягом до 256 Гб, цифровому реєстраторі, а також у хмарному сховищі IMOU.
Наявність двостороннього зв'язку.
Завдяки вбудованим мікрофону та динаміку з ефектом лунозаглушення, можна зручно спілкуватися з людьми, а також домашніми улюбленцями, а в разі потреби — відлякати сторонніх.
Приголомшливий дизайн.
Завдяки оригінальному ультрасучасному дизайну корпусу, зробленому в стильній чорно-сірій гамі, IMOU REX 3D прикрасить собою навіть найвишуканіший і найпривабливіший інтер'єр.
Артикул IPC-GS2DP-5K0W
штрих код 6971927237555
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 91 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 77 град. |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 108 мм |
| Вага | 275 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 000 ₴











