
Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 4.0 TB WD Elements Desktop (WDBWLG0040HBK-EESN)
5 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52450
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній жорсткий диск WD Elements Desktop 3.5" USB 4TB
WD Elements Desktop USB 3.0 зовнішній жорсткий диск Western Digital є правильною відповіддю для простого, надійного зберігання інформації. Просто під'єднайте його до порту USB і починайте зберігати ваші фотографії, музику, відео та файли.
WD якості всередині та зовні — Розроблений із тією ж турботою про якість, яка допомогла WD зовнішніх накопичувачів номер один з продажу дисків у світі.
Plug-і зручно користуватися — Просто під'єднайте живлення і під'єднайте його до порту USB, щоб миттєво додати більше пам'яті до комп'ютера.
Призначений для економії енергії — вмикання і вимкнення разом із комп'ютером. Входить режимом очікування, коли він не використовується. Використовує диск WD з енергозбереження WD GreenPower TechnologyTM і EnergyStar сумісний блок живлення.
Артикул WDBWLG0040HBK-EESN
id dc-73581
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165.8 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 910 г |
- Ціна: 5 550 ₴





