
Бездротовий роутер Wi-Fi 6 Xiaomi Router AX1500 (RD12)
2 205 ₴
1 922 ₴
- В наявності
- Код: 77260
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Бездротовий маршрутизатор — роутер вай фай Xiaomi Router AX1500 (DVB4412GL)
НОВА ЕРА ВИСОКОСКОРОСТЯНОГО ІНТЕРНЕТ-ПОДКЛЮЧЕНАННЯ
За допомогою маршрутизатора ви можете створити вдома Mesh-мережу Wi-Fi 6 власного розроблення Xiaomi. Самоадаптивні порти Gigabit Ethernet роутера Xiaomi Router AX1500 усувають усі труднощі з під'єднанням і експлуатацією кабелів. Занурюйтеся в вивчення робочих питань, створення проєктів з навчання або розваги без затримок підвантаження інформації. Потрійне пришвидшення ігор на смартфоні Xiaomi допоможе швидко досягти нових перемог.
ДОДАТКЕ КІЛЬКА ДЛЯ СМАРТФОНІВ XIAOMI
Коли до маршрутизатора під'єднується кілька пристроїв, відбувається автоматичне розпізнавання ґаджетів Xiaomi/Redmi. Ексклюзивний спосіб прискорення ігрових сценаріїв дає змогу ефективно скоротити затримку для більшої плавності ігрового процесу. Демонструйте свої найкращі ходи в стратегії, щоб бути на крок попереду суперників і отримувати блискавичні перемоги.
БОЛЕЕ ПЛАВНАЯ РАБОТА
Використовуючи роутер, ви отримуєте стабільне та надійне інтернет-з'єднання на високій швидкості. Маршрутизатор забезпечує дводіапазонний бездротовий зв'язок до 1501 Мбіт/с. Діапазони 5 ГГц також підтримують технологію Wi-Fi 6. Збільшена швидкість передавання інформації дає змогу на 38% знизити затримку, щоб забезпечити безперебійне потокове передавання відеоконтенту та ігор.
ПІД'ЄДНУЙТЕ КАБЕЛЬ У КОЖНОМУ ПОРТ
За допомогою самоадаптивних портів Gigabit Ethernet користувач розкриває потенціал широкосмугового зв'язку. Xiaomi Router AX1500 обладнаний чотирма повноцінними гігабітними портами Ethernet. Ви можете під'єднати мережевий кабель до будь-якого з них, щоб отримати миттєвий доступ до мережі інтернет. Тепер немає потреби витрачати час і розрізняти порти WAN і LAN.
СТЕНИ БІЛЬШЕ НЕ МІХА
Маршрутизатор підтримує дводіапазонну інтеграцію, яка забезпечує інтелектуальне перемикання та високу швидкість інтернет-з'єднання в діапазонах 5 ГГц для максимальної гнучкості користувацьких можливостей. Високий рівень проникнення сигналу через стіни на частоті 2,4 ГГц дає змогу не переривати важливі переговори або онлайн-навчання в будь-якій точці вашого будинку. Інтелектуальне перемикання між діапазонами дає можливість автоматичного настроювання відповідно до фактичних умов використання роутера Xiaomi Router AX1500, що гарантує високу якість вашого онлайн-досвіду.
ПІД'ЄДНУЙТЕ ДО 10 ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
Mesh-мережу власного розроблення Xiaomi відкриває можливість під'єднання декількох девайсів із ширшим охопленням сигналу. Підтримка різних методів організації гібридної мережі дає можливість приєднати до 10 пристроїв із розширеним покриттям і високошвидкісним інтернет-з'єднанням у будь-якій кімнаті. Вільно переміщайтеся по всьому будинку, не хвилюючись про затримку зв'язку або тривалу буферизації завдяки функції миттєвого самовідновлення з'єднання.
НІКИХ ПІХ І ПЕРЕГРУЗОК
За допомогою технології OFDMA роутер Xiaomi Router AX1500 здійснює безперешкодне одночасне передавання даних на кілька девайсів. Грайте в онлайн-ігри, працюйте, вчіться або дивитеся потоковий відеоконтент, під'єднуючи до мережі кілька ґаджетів без жодних перешкод. Насолоджуйтеся плавністю трансляції без перевантажень, затримок і обривів інтернет-з'єднання.
ЩЕ БІЛЬШЕ РОЗУМІШЕНЬ ДЛЯ ВСІЙ core
Багатоканальне мультиплексування IPTV дає можливість під'єднати ТВ-приставку для оптимізації роботи та поліпшення якості візуалу під час перегляду. Просте й інтуїтивно зрозуміле настроювання девайса не вимагає багато часу або особливих умінь.
ЗАХИСТ НА ВИСШОМУ РІВНІ
Інтелектуальна оптимізація алгоритмів дає змогу на 25% зменшити перешкоди між мережами Wi-Fi. Протоколи безпеки та додаткові шифрування дають можливість захистити конфіденційну інформацію всередині домашньої мережі. Підтримка збільшеної кількості адрес підвищує ефективність і безпеку процесу передавання інформації.
Тип зв'язку: Wi-Fi (покоління 6)
Посилення зовнішньої антени: 5 дБи
Швидкість портів: 1 Гбіт/с
Підтримка Mesh Wi-Fi: Да
Шифрування Wi-Fi:
- WPA3
- WPA
- WPA2
Кількість портів Ethernet: 3 шт
Стандарти Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax
Швидкість Wi-Fi: до 1201 Мбіт/сек
Кількість зовнішніх антен: 4 шт.
Частота Wi-Fi: 2.4 / 5.0 ГГц
Корпус
Розміри (ШxВxГ): 143 × 178 × 247 мм
Артикули DVB4412GL / RD12
id ol-00 ci-1035773
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11ax/ac/n/a |
| Швидкість з'єднання | 1201 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Вбудований комутатор | Так |
| Режим моста | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість WAN портів | 3 шт. |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11ax/ac/n/a |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 1300 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 922 ₴










