
Накопичувач SSD NVME — твердотільний диск KINGSTON G4 M.2 1 TB SNV3S/1000G
9 916 ₴
7 917 ₴
- В наявності
- Код: 52482
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD-диск Kingston NV3 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 x4 3D NAND (SNV3S/1000G)
Високі швидкості та низьке енергоспоживання
Kingston NV3 PCIe 4.0 NVMe SSD — це нове рішення для зберігання даних на основі контролера NVMe Gen 4x4, що забезпечує швидкість читання/запису до 6000/5000 МБ/с¹. Новий SSD-накопичувач забезпечує нижче енергоспоживання і знижує нагрівання, оптимізуючи продуктивність вашої системи без шкоди для її ефективності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) дає змогу збільшити обсяг пам'яті до 4 ТБ2 зберігаючи місце для інших компонентів. Оцініть швидкості NVMe за допомогою NV3.
Пропонований діапазон ємностей від 500 ГБ до 4 ТБ2 забезпечить вам достатній простір для застосунків, документів, світлин, відеороликів, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Ідеально підходить для високошвидкісних завдань за низького енергоспоживання
Місткість до 4 ТБ2
Ключові характеристики
1. Продуктивність накопичувачів PCIe Gen 4x4 NVMe
Збільште швидкість читання/запису до 6000/5000 МБ/с¹.
2. Ідеально підходить для систем з обмеженим простором
Легко вбудовується в конструкції з роз'ємами M.2. Чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК малого форм-фактора.
Збільшена місткість
Доступні великі місткості до 4 ТБ2 забезпечуючи вдосталь місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
1. Продуктивність вказана для стандартної конфігурації з використанням системної плати з інтерфейсом PCIe 4.0. Швидкість може варіюватися залежно від апаратного та програмного забезпечення, а також характеру використання.
2. Частина зазначеного об'єму флешпам'яті використовується для форматування та інших функцій і тому не доступна для зберігання даних. Внаслідок цього фактичний доступний обсяг для зберігання даних менший від зазначеного. Для отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт виробника.
3. Інформація про сумарну кількість записуваних байт (TBW) отримана на основі даних клієнтського навантаження JEDEC (JESD219A).
Артикул SNV3S/1000G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 6000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 4000 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 3.3 В |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.3 мм |
| Вага | 7 г |
- Ціна: 7 917 ₴









