
Портативний накопичувач SSD Patriot Transporter Lite 4 TB Type-C (PTPL4TBPEC)
11 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52524
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний SSD Patriot Transporter Lite 4TB Type-C PTPL4TBPEC
Patriot Transporter Lite Portable SSD — це зовнішній SSD, орієнтований на повсякденну зручність завдяки простому інтерфейсу, можливості plug-and-play та конструкції без драйверів. Він пропонує розширене сховище, сумісне з різними системами, включно з підтримкою поточних і попередніх операційних систем Windows і MacOS, USB1.1, USB2.0, високошвидкісним USB3.2, що гарантує високу якість роботи для будь-якого користувача.
Transporter Lite має високу послідовну швидкість читання й запису. Зі швидкістю читання до 1000 МБ/ і зі швидкістю записування до 1000 МБ/с завантаження й передавання файлів буде швидшим і простішим, ніж будь-коли.
Для забезпечення захисту продукту Transporter Lite Portable SSD створений із високопродуктивним алюмінієвим теплозахисним екраном і вібростійким корпусом, що гарантує, що він буде надійним помічником для будь-якого робочого навантаження, створення контенту або ігрових потреб.
Артикул PTPL4TBPEC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 1000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 9.7 мм |
| Вага | 39.6 г |
- Ціна: 11 100 ₴







