
Жорсткий диск зовнішній — портативний WD Elements Desktop 6 TB (WDBWLG0060HBK)
6 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52527
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жорсткий диск WD Elements Desktop 6 TB (WDBWLG0060HBK)
Elements Desktop — це настільний накопичувач від Western Digital, який має велику місткість для зберігання й захисту важливих даних і забезпечить їх передавання з максимально можливою швидкістю.
Невідкрита швидкість передавання файлів
Під час під'єднання до порту SuperSpeed USB 3.0 накопичувач WD Elements може відкривати та зберігати файли як ніколи швидко. Двогодинний фільм у роздільній здатності HD можна передати лише за 3 хвилини замість 13.
* Швидкодія залежить від конфігурації конкретної системи та може відрізнятися від зазначеної.
Підвищення швидкодії комп'ютера
Коли внутрішній жорсткий диск заповнюється майже до межі, робота комп'ютера сповільнюється. Не видаляйте файли. Звільніть простір на внутрішньому жорсткому диску, перемістивши файли на настільний накопичувач WD Elements, і ваш комп'ютер знову стане працювати швидко.
Широкі можливості під'єднання
Цей накопичувач можна під'єднувати як до новітнього інтерфейсу USB 3.0, так і до широко поширеного USB 2.0*.
* Під час під'єднання до порту USB 2.0 передавання даних відбувається зі швидкістю інтерфейсу USB 2.0.
Легко під'єднати, зручно користуватися
Відформатний і повністю готовий до роботи з ПК під керуванням Windows. Щоб розширити дисковий простір комп'ютера, просто під'єднайте цей накопичувач до порту USB і джерела живлення.
Висока якість WD у всьому
Ми розуміємо, наскільки важлива для вас збереження ваших даних. Тому диски, які використовуються в цих накопичувачах, створені нами з урахуванням високих вимог у частині довговічності, ударостійкості та надійності роботи в довгостроковій перспективі. А міцний корпус цього накопичувача не тільки має стильний вигляд, але й надійно захищає диск від пошкоджень.
Безплатна пробна версія програми резервного копіювання WD SmartWare Pro
Завантажте безплатну пробну версію програми автоматичного та хмарного резервного копіювання WD SmartWare Pro і почніть захищати свої файли вже сьогодні. Зберігайте резервні копії файлів як на накопичувач WD Elements, так і в хмарну службу Dropbox.
Артикул WDBWLG0060HBK
id spu-0066
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 6000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165.8 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 950 г |
- Ціна: 6 900 ₴





