
Портативний SSD-диск накопичувач SanDisk Extreme PRO V2 2 TB (SDSSDE81-2T00-G25)
23 094 ₴
13 193 ₴
- В наявності
- Код: 52535
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB USB 3.2 Type-C (SDSSDE81-2T00-G25) External
Працюйте ефективніше за інших завдяки продуктивному твердотільному накопичувачу
Портативний твердотільний накопичувач SanDisk Extreme PRO Portable SSD — це надійний пристрій у міцному корпусі, створений виробником, якому довіряють професійні фотографи в усьому світі. Практично вдвічі швидше за накопичувачі попереднього покоління!
Швидкий і надійний
Ви отримаєте високопродуктивний портативний накопичувач великої місткості з інтерфейсом NVMe і швидкістю читання/запису 2000 МБ/с. Він досить міцний, щоб витримати будь-які випробування.
Працюйте швидше та довше
Заощаджуйте час, зберігаючи та передаючи дані за допомогою продуктивного твердотільного накопичувача в корпусі зі штампованого алюмінію, який слугує радіатором, що забезпечує стабільну швидкість.
Створений для подорожей
Надійне силіконове покриття стильного корпусу зі штампованого алюмінію забезпечує додатковий захист накопичувача. Так що ви можете подорожувати, ні про що не турбуючись.
Досить міцний, щоб брати його із собою
Завдяки захисту від падінь із висоти до двох метрів, захисту ступеня IP55 від проникнення води та пилу, а також можливості кріплення пристрою за допомогою карабіна ви можете брати його із собою куди завгодно.
Шифрування для додаткового захисту
Ви можете захистити конфіденційність вмісту накопичувача за допомогою пароля та вбудованого 256-розрядного апаратного шифрування AES.
Накопичувач професійного рівня
Створено SanDisk — виробником, якому довіряють професійні фотографи в усьому світі та на пристроях якого зберігають найкращі знімки під час виконання найскладніших завдань.
Артикул SDSSDE81-2T00-G25
id enig-0008
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 2000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110.26 мм |
| Ширина | 57.34 мм |
| Висота | 10.22 мм |
- Ціна: 13 193 ₴








