Екшн-камера Insta360 GO 3 128GB (CINSABKA(128GB)BLACK)
Знімання ще ніколи не було таким зручним
Ще ніколи знімання не було таким зручним, як з GO 3 — інноваційним пристроєм від Insta360, який виносить концепт екшн-камер на новий рівень. Особливості Insta360 Go 3: чудова стабілізація, дуже компактний корпус, водонепроникність, гарна автономність.
Можливості знімання екшн-камери
Insta360 GO 3 дає змогу створювати контент дивовижної якості, якого не очікуєш від камери таких малих розмірів. Фото та відео у форматі 2.7K/30fps є барвистими та яскравими, і підтримують багато різних параметрів колірного профілю для редагування під час або після знімання.
Ексклюзивна система стабілізації FlowState успішно справляється з усуненням будь-яких дефектів, відзнятого в активному русі матеріалу, гарантуючи першокласну якість отриманого контенту. Функція FreeForm дає змогу створювати кадри 1440p зі співвідношенням сторін 16:9, 9:16 або 1:1, підганяючи їх для специфіки різних соціальних мереж.
Тривала автономність
Екшн-камера Insta360 GO 3 пропонує на 50% більше автономності, якщо порівнювати новинку з її попередником. Сама камера забезпечує до 45 хвилин роботи, а з використанням Action Pod ви зможете отримати до 170 хвилин безперервного знімання.
Для синхронізації з мобільними ґаджетами на базі iOs/Android і ПК або ноутбуками екшн-камера Insta360 GO використовує бездротові технології BLE 5.0 і Wi-Fi 5 ГГц. Все це разом робить Insta360 GO 3 найкращою екшн-камерою у форм-факторі MIni й безпрограшним вибором для кожного, кому компактність і зручність не менш важливі, ніж якість.
Водонепроникна та зручна
Мініатюрний, у формі таблетки Go 3, практично ідентичний своєму попередникові, але має в комплекті новий розумний аксесуар Action Pod. За своїм принципом Action Pod нагадує корпус більшості екшн-камер і вміщує сенсорний екран з перекидним дизайном для використання у звичному або селфі-режимі, вбудований акумулятор, а також магнітний кріплення, до якого кріпиться сама Insta360 GO 3.
Action Pod може слугувати пультом дистанційного керування для Go 3, коли камера вимкнена, і може показувати зображення з камери в реальному часі. Завдяки сертифікації IPX4, корпус GO 3 непроникний для бризок води та може витримувати занурення на глибину до 5 метрів.
Кому варто купити екшн-камеру Insta360 GO 3?
Попри те, що Insta360 Go 3 не підтримує формат 4К або 6К, як висококласні екшн-камери в повноцінному форм-факторі, мініатюрний дизайн і аксесуар Action Pod роблять Insta360 GO 3 привабливим як для лайфлерів, так і для відеоблогерів.
Фото та відео 2,7K мають реалістичний та повний колір, а програмне забезпечення налічує безліч творчих функцій, які можна спробувати для отримання унікальнішого матеріалу. Також вражає час автономної роботи, особливо під час використання Action Pod.
| Особливості відео | Відеореєстрація Timelapse Slow-mo TimeShift FreeFrame |
| Максимальна роздільна здатність фото | 2560x1440 (16:9) |
| Формат фото | INSP (можна експортувати через застосунок або Studio) DNG (можна експортувати через застосунок або Studio) |
| Особливості фото | Серійне знімання, Інтервал, Starlapse |
Артикул CINSABKA(128GB)BLACK
id eli-0220
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insta360 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | HD, Full HD |
| Особливості | Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1270 мА/год |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Сенсорний екран | Так |
| Стабілізація зображення | Оптична |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54.4 мм |
| Висота | 25.6 мм |
| Глибина | 23.2 мм |
| Вага | 35 г |
- Ціна: 27 237 ₴





