Портативний вентилятор XO MF82 Desktop USB Dual Blade Fan Beige
Компактний настільний вентилятор MF82 від XO — ідеальне рішення для прохолоди вдома, в офісі або в дорозі.
Має 2 швидкості обдування й працює від USB.
Міцний корпус гарантує довговічність, а мінімалістичний дизайн надає естетиці будь-якого інтер'єру.
Артикул 6920680857920
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування швидкості | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴









