
Твердотільний накопичувач WD BLACK SN8100 NVMe — 1 ТБ (G5) M.2
16 500 ₴
13 685 ₴
- В наявності
- Код: 52592
- +380 (67) 249-48-482ий номер
SSD диск Western Digital Black SN8100 1TB NVMe M.2 2280 PCIe 5.0 x4 3D NAND TLC
Створіть нову ігрову систему або робочу станцію за допомогою передового твердотільного накопичувача PCIe® Gen 5, що пропонує блискавичну швидкість до 14 900 МБ/с для ресурсомістких завдань, як-от високорівневі ігри, створення професійного контенту та програми на базі ШІ. У твердотільних накопичувачах WD_BLACKTM SN8100 NVMeTM, які є лідерами галузі серед пристроїв з інтерфейсом PCIe® Gen 5 у сфері енергоефективності, використовується передова технологія TLC 3D CBA NAND, що забезпечує швидкодію та надійність, а профіль низького енергоспоживання дає змогу вашій системі працювати стабільно. Новий інтегрований радіатор вирізняється фірмовим дизайном WD_BLACKTM і настроюваною RGB-підсвіткою. Завдяки анодованому алюмінію, подвійним прокладкам TIM і витонченому низькопрофільному дизайну, він підтримує температуру в нормі завдяки чудовій конструкції системи пасивного охолодження — галасливі вентилятори або додаткові шнури живлення не потрібні. Цей твердотільний накопичувач з обсягом пам'яті до 4 ТБ1 і рядом потужних функцій — оптимальне рішення для вимогливих користувачів.
Оцініть запаморочливу швидкість PCIe® Gen 5
Кардинально поліпшите свої враження від ігор і створення контенту завдяки швидкості твердотільних накопичувачів PCIe® Gen 5.0x4 NVMe™ M.2 — вони ідеально підходять для ігор, створення контенту та завантаження моделей для застосунків на базі ШІ.
Блискавична швидкість для виконання ресурсомістких завдань
Завдяки функції nCacheTM 4.0 твердотільні накопичувачі WD_BLACKTM SN8100 досягають приголомшливої швидкості послідовного читання 14 900 МБ/с, швидкості послідовного запису 14 000 МБ/с і швидкодії понад 2 300 000 операцій введення-виведення за секунду у довільному режимі (моделі 2-4 ТБ).
Створено для підвищення ефективності
Новітня технологія TLC 3D CBA NAND забезпечує оптимальне поєднання швидкості та надійності, гарантуючи максимальну швидкодію незалежно від того, граєте ви чи працюєте.
Лідер галузі у сфері енергоефективності серед пристроїв з інтерфейсом PCIe® Gen 5
Підвищте енергоефективність на понад 100 % проти дисків, забезпечених інтерфейсом PCIe® Gen4, спростивши конструкцію системи без додаткового дорогого охолодження. Крім того, середня робоча потужність 7 Вт або менше допомагає підтримувати оптимальну швидкодію диска.
Витримає будь-які робочі навантаження
Завдяки продуктивності до 2400 ТБ записи (модель місткістю 4 ТБ) ваш комп'ютер впорається навіть із найбільш ресурсомісткими завданнями, як-от ігри, кешування, редагування відео та робочі навантаження, пов'язані з обробленням даних ІІ.
Простір для реальної трансформації
Завдяки великій місткості до 4 ТБ ви зможете зберегти найбільші проєкти та водночас залишити місце для оновлень ОС, моделей для застосунків із ШІ та колекції ігор. А новітні функції безпеки, як-от TCG Opal, допоможуть захистити та зашифрувати конфіденційні дані.
Артикул WDS100T1X0M
id spu-0220, el-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x4 |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 4.0 x4, PCI Express 5.0 x4, PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 14900 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 2.38 мм |
| Вага | 7.5 г |
- Ціна: 13 685 ₴






